Quantcast
TereBox T2

Fine Living v Česku a na Slovensku končí

| Tisk

logo Na českém a slovenském trhu skončí jedna placená tématická stanice. Americká společnost Discovery se rozhodla k 31.12.2020 přestat na českém a slovenském trhu poskytovat program Fine Living.

Stanice Fine Living se zaměřuje na bydlení, životní styl a design. Program je poskytován operátorům v SD a HD rozlišení. Stanice je v nabídkách řady televizních operátorů, včetně Antik Sat, freeSAT, Orange TV cez satelit, Telly, Nová Digi TV SK, T-Mobile SAT TV a Magio Sat a u dalších kabelových a internetových platforem.

"Program Fine Living již nebude po 31. prosinci 2020 v České republice a na Slovensku divákům k dispozici. Jsme ale připraveni nabídnout těm, kteří rádi sledují pořady o renovacích domovů nebo nemovitostech jiné alternativy z našeho portfolia," uvedla pro portál Živé.sk manažerka pro distribuci a rozvoj skupiny Discovery Lucie Bayer.

Na český a slovenský trh by mohla přijít nová stanice ze skupiny Discovery - Home & Garden TV (HGTV). Ta se zaměřuje na pořady o bydlení, renovacích a úpravách v zahradách. Jde o velmi úspěšný kanál společnosti Discovery, který se již na evropském trhu vysílá ve Velké Británii, Německu, Rumunsku, Maďarsku či Srbsku. V prvních dvou zmíněných krajinách je program poskytován dokonce bezplatně ( FTA).Discovery Communications koupila společnost Scripps Network v roce 2017. Tím získala i zmíněnou stanici Fine Living. Poznamenal portál Živé.sk.

Aktuálně portfolio Discovery na českém a slovenském trhu tvoří stanice Discovery Channel, Discovery Science, Discovery Showcase HD, DTX, ID (Investigation Discovery), Travel Channel, Food Network, Animal Planet, TLC, Eurosport a Eurosport 2.

redakce

Reklama
Vybrané články