Quantcast

Telly začne prodávat sportovní balíček i formou předplacené karty

| Tisk

Televizní operátor Telly začne od června využívat nový prodejní kanál. Svůj sportovní balíček bude nabízet formou předplacené karty v prodejnách Žabka, na čerpacích stanicích Shell nebo v prodejnách s tiskem GECO.

Sportovní balíček Telly obsahuje celkem 19 sportovních stanic vysílajících v HD rozlišení. Sledovat jednotlivé pořady lze až na dvou zařízeních ve všech zemích Evropské unie; nechybí ani možnost zpětného přetáčení nebo přeskakování reklam. Cena 90denního sportovního balíčku činí 600 korun (6,67 Kč/den).


obrázek

▲ Obr č. 1 - Předplacená karta Telly (foto: Telly)

Předplacenou kartu je možné koupit v rámci celé České republiky v prodejnách Žabka, na čerpacích stanicích Shell nebo v prodejnách s tiskem GECO. Na účtence dostane zákazník spolu s kartou unikátní dvanáctimístný kód, kterým si po registraci na webu moje.telly.cz aktivuje svůj zakoupený balíček. Od té chvíle může začít využívat 90denní předplatné Telly.

V nabídce sportovního balíčku najde kanály Premier Sport 1 a 2 s přenosy UFC, Ligy mistrů UEFA, NFL, MLB či basketbalové Euroligy, dále kanály Nova Sport 1 - 4 s LaLigou, Bundesligou, Serií A, Ligue 1, NHL, NBA a MotoGP nebo kanály Eurosport 1 a 2 s tenisovými zápasy série Grand Slam, cyklistickými závody a řadou dalších sportů.


obrázek

▲ Obr č. 2 - Sportovní přenosy na programech na platformě Telly (foto: Telly)Zákazníci sportovního balíčku Telly nepřijdou ani o velmi očekávaný titulový zápas Jiřího Procházky v elitní soutěži UFC, který se koná letos 12. června.

Předplacené karty Telly využíváme v naší nabídce poprvé. Jde o důležitý krok směrem k zákazníkům, kteří nemohou či nechtějí platit přes internet. Nyní budou mít možnost zakoupit si Telly i v sítích kamenných prodejen, přičemž počet prodejních míst plánujeme rozšiřovat,“ říká Jan Schöppel, šéf marketingu televize Telly.

redakce

Reklama
Vybrané články