Quantcast

Canal+ Sport 2 na satelitu skončí, zápasy převezme Canal+ Action

| Tisk

Satelitní diváci platformy Skylink mohou očekávat změnu v distribuci vysílání fotbalových přenosů z anglické fotbalové Premier League. Některé zápasy budou dostupné na jiných kanálech.

V souvislosti se startem Canal+ Action na satelitu (Astra 3B) a v OTT (Skylink Live TV) bude ukončen provoz stanice Canal+ Sport 2 na satelitu. O přenosy diváci nepřijdou - budou vysílány na stanici Canal+ Action.


obrázek

▲ Obr č. 1 - Premier League vysílá Canal+ Sport. Ilustrační foto (foto: M7 Group)

"Na satelitu bude pokračovat vysílání programu CANAL+ Sport, ale program CANAL+ Sport 2 již dále vysílat nebude," uvedl na dotaz webu parabola.cz Radim Onderka ze společnosti Eviso, která zajišťuje marketing pro lucemburského mediální operátora M7 Group, člena CANAL+. "Některé konferenční zápasy se budou vysílat právě na CANAL+ Action," vysvětluje Radim Onderka.

"Program CANAL+ Sport2 ale bude hrát zákazníkům ve Skylink Live TV," dodal Radim Onderka ze společnosti Eviso.Od 28. února bude společnost M7 Group svým zákazníkům platformy Skylink nabízet Premier League na satelitu v rámci programů Canal+ Sport CZ/SK HD a Canal+ Action HD. V internetové televizi Skylink Live TV najde divák oba zmíněné programy jako na satelitu a dále programy Canal+ Sport 2 až 6 HD dostupné jen v době konání zápasů Premier League.

V OTT končí Canal+ Sport 7 HD. Z pohledu počtu kanálů se ale nic nemění. Veškerý servis z Premier League bude M7 Group poskytovat zákazníkům na satelitu a v OTT ve stejném rozsahu jako doposud.

redakce

Reklama
Vybrané články