Quantcast

Telly spustí Premier Sport 3 s tenisovými turnaji ATP

| Tisk

Na českém a slovenském trhu bude působit další sportovní kanál. Od ledna bude v provozu nová stanice Premier Sport 3, která bude nabízet přenosy ze všech tenisových turnajů okruhu ATP Tour. Vlastníkem práv je Telly.

Televizní operátor Telly bude od začátku příštího roku přinášet českým divákům přenosy ze všech tenisových turnajů okruhu ATP Tour na novém kanálu Premier Sport 3. Telly zároveň bude od 1. ledna 2024 primárním vlastníkem přenosových práv pro Česko a Slovensko.

Od 1. ledna 2024 se mohou diváci Telly těšit na nový kanál Premier Sport 3, který bude vysílat přímé přenosy z kompletní sezony prestižních turnajů ATP Tour. Fanoušci se dočkají světového mužského tenisu z více než 60 turnajů okruhu ATP, chybět nebudou ani turnaje ATP Masters 1000 nebo tradiční vrchol tenisové sezony - Turnaj mistrů s názvem Nitto ATP Finals. Vedle toho na Telly pokračuje i nejlepší ženský a mužský tenis na Grand Slamech, které jsou vysílány na kanálech Eurosport 1 a Eurosport 2.

ATP je organizace, která již od roku 1972 přináší mimořádné mužské tenisové turnaje. Ty se konají v rámci celého roku po celém světě; v rámci ATP působí největší tenisové hvězdy jako Novak Djokovič nebo Rafael Nadal, z českých pak velký talent Jiří Lehečka.

Vysílací práva na ATP Tour zahrnují sérii více než 60 turnajů. Premier Sport 3 může odvysílat až devět turnajů ATP Masters 1000, 13 turnajů ATP 500 a 36 turnajů ATP 250, v závěru sezony nebude chybět také Nitto ATP Finals a Next Gen. Přenosy budou v ČR dostupné u operátorů Telly a O2 Czech Republic. Další operátoři z platformy Premier Sport o zařazení do své nabídky jednají."Jsme rádi, že našim divákům můžeme nabídnout špičkové tenisové zážitky v podobě kompletní ATP Tour. Fanoušci tenisu si na Telly přijdou opravdu na své. Vedle přenosů ATP turnajů můžou sledovat i všechny grandslamové turnaje, které také již dlouhodobě vysíláme," říká ředitel Telly Vladimír Rusnák.

Telly fanouškům nabízí špičkový sportovní obsah, počínaje fotbalovou Ligou mistrů, většinou významných evropských fotbalových lig, zápasů organizace UFC a OKTAGON MMA, hokejových zápasů NHL, basketbalové NBA, NFL, závodů F1 a mnoha dalších.

redakce

Reklama
Vybrané články