Quantcast

Skylink má nový ceník. Zavádí a ruší balíčky, nabízí Apple TV+

| Tisk

Velké změny přichystal operátor česko-slovenské satelitní a internetové platformy Skylink pro své zákazníky. Zavádí nové programové balíčky, jiné zase ruší. Nově je v nabídce tarif se streamovací službou Apple TV+.

Skylink, respektive lucemburská mediální společnost M7 Group, člen skupiny CANAL+, přestane nabízet některé balíčky. Konkrétně půjde o vlastní balík programů Flexi10, který umožňuje divákům si sestavit svůj balíček podle svých preferencí. Skončí i další balíčky, respektive tarify: Film Europe a Man-X. V případě Film Europe půjde o vyřazení balíčku z nabídky. Man-X je nově obsažen v balíku Exxtra a to bez navýšení ceny.


obrázek

▲ Obr č. 1 - Služba Skylink Live TV (foto: M7 Group)

Na druhou stranu provozovatel platformy Skylink zavádí nové balíčky služeb. Půjde o tarify Kombi+ Apple TV+, Premium a CANAL+ Komplet.

První z nových balíčků, Kombi+ Apple TV+, nabídne zákazníkům přístup k programové nabídce Kombi+ doplněnou o obsah streamovací služby Apple TV+. Podobně i další balíček Premium. Ten navíc bude obsahovat o balík HBO Standard.

Třetí nový balíček CANAL+ Komplet bude nabízet videotéku CANAL+ doplněnou o obsah Apple TV+, všechny stanice CANAL+ Sport, CANAL+ Action, FilmBox, FilmBox Stars, FilmBox Premium, FilmBox Extra a FilmBox Family a programy z balíčku Digital.

Některé balíčky operátora budou dražší. Balíček CANAL+ bude rozšířen o nový tenisový program CANAL+ Sport 2.

Vyšší cenovku najdou klienti i u balíčků Mini a CS.

Nový ceník vstoupí v platnost 1.2.2024.BalíčekPopis změny(Původní cena) / nová cena (Česká republika)(Původní cena) / nová cena (Slovensko)
Kombi+ Apple TV+Nový balíček s nabídkou Kombi+ doplněnou o obsah Apple TV+(–) / 549 Kč(–)/21,90 eura
PremiumNový balíček s nabídkou Kombi+ doplněnou o obsah Apple TV+ a balíček HBO Standard(–) / 599 Kč(–)/24,90 eura
CANAL+Rozšíření o program CANAL+ Sport 2, zaměřený na ženský tenis, změna ceny(189 Kč) / 239 Kč(7,49 eura)/9,99 eura
CANAL+ KompletNový doplňkový balíček zahrnující videotéku CANAL+ doplněnou o obsah Apple TV+, všechny programy CANAL+ Sport, CANAL+ Action, FilmBox, FilmBox Stars, FilmBox Premium, FilmBox Extra a FilmBox Family a programy balíčku Digital(–) / 289 Kč(–)/11,99 eura
MiniÚprava ceny(179 Kč) / 209 Kč(6,90 eura)/8,40 eura
CSÚprava ceny(185 Kč) / 245 Kč(7,40 eura)/10,05 eura
Flexi10Vyřazení z nabídky(335 Kč) / –(13,20 eura)/(–)
Film EuropeVyřazení z nabídky(190 Kč) / –(7,60 eura)/(–)
ExxtraSloučení s balíčkem Man-X(240 Kč) / 240 Kč(9,70 eura)/9,70 eura
Man-XVyřazení z nabídky (program nově k dispozici v rámci balíčku Exxtra) (260 Kč) / –(10,40 eura)/(–)

▲ Tabulka č. 1 - Změny v ceníku Skylinku pro satelitní televizi

BalíčekPopis změny(Původní cena) / nová cena (Česká republika)(Původní cena) / nová cena (Slovensko)
Kombi+ Apple TV+Nový balíček s nabídkou Kombi+ doplněnou o obsah Apple TV+(–) / 449 Kč(–)/17,90 eura
PremiumNový balíček s nabídkou Kombi+ doplněnou o obsah Apple TV+ a balíček HBO Standard(–) / 549 Kč(–)/21,90 eura
CANAL+Rozšíření o program CANAL+ Sport 2, zaměřený na ženský tenis, změna ceny(189 Kč) / 239 Kč(7,49 eura)/9,99 eura
CANAL+ KompletNový doplňkový balíček zahrnující videotéku CANAL+ doplněnou o obsah Apple TV+, všechny programy CANAL+ Sport, CANAL+ Action, FilmBox, FilmBox Stars, FilmBox Premium, FilmBox Extra a FilmBox Family a programy balíčku Digital(–) / 289 Kč(–)/11,99 eura

▲ Tabulka č. 2 - Změny v ceníku Skylinku pro internetovou televizi

Co je to Apple TV+?

Služba Apple TV+ nabízí přístup k filmům a seriálům přímo ve své službě Skylink Live TV, takže není nutná další samostatná aplikace ani předplatné. Apple TV+ nabízí prémiové dramatické i komediální seriály, atraktivní celovečerní filmy, originální dokumenty a zábavu pro celou rodinu. Apple TV+ se po svém spuštění 1. listopadu 2019 stala celosvětově první streamovací službou s plně původní tvorbou. Již při svém debutu uvedla více úspěšných původních pořadů a také získala více ocenění rychleji než jakákoli jiná streamovací služba. Filmy, dokumenty a seriály Apple Originals dosud obdržely 392 cen a 1 629 nominací. Například komediální seriál Ted Lasso, který právě uvedl třetí řadu, získal několik cen Emmy, a drama V rytmu srdce dokonce získalo Oscara za nejlepší film.

redakce

Reklama
Vybrané články