Quantcast

CANAL+ Action v červenci: Akční hit Venom či thriller Včelař

| Tisk | komentáře

Televizní stanice CANAL+ Action v červenci nabídne akční americký marvelovský akční hit Venom, premiéru akčního thrilleru Včelař a životopisné filmy Ferrari nebo Jeden život.

Všechny tituly vysílané na programu CANAL+ Action jsou dostupné ve streamovací službě CANAL+.


obrázek

▲ Obr č. 1 - Zažijte akci s CANAL+ Action. Záběr z vysílání. Ilustrační foto

Nedělní večery ve 20:05
7. července
Venom (Venom, 2018)
Americký akční film režiséra Rubena Fleischera natočený na motivy komiksů Spider-Man vydavatelství Marvel Comics o postavě Venoma. Hlavním hrdinou je novinář Eddie Brock, který usiluje o odhalení skutečné tváře známého vědce (Riz Ahmed). Během experimentu se omylem stane hostitelem mimozemského symbionta a získá superschopnosti. Vedle pozitivních dovedností však převládá zvrhlá stránka temného Venoma. Eddiho nepředvídatelnost symbionta fascinuje a zároveň děsí. Snaží se nebezpečné schopnosti ovládat, protože jeho propojení s Venomem se stále prohlubuje. V roli jedné z nejzajímavějších marvelovských komiksových postav exceluje Tom Hardy.

PREMIÉRY
14. července
Včelař (The Beekeeper, 2024)
Zcela nový akční thriller režiséra Davida Ayera (Železná srdce, Sebevražedný oddíl) z roku 2024 se soustředí na postavu Claye, bývalého agenta tajné organizace Beekeepers. Nyní pracuje jako skutečný včelař a pečuje o úly jisté starší ženy, s níž se i přátelí. Ta se stane obětí phishingového podvodu, kvůli kterému přijde o všechno i o svůj život. Clay se vydává na cestu krvelačné pomsty, která má celostátní rozměry. Thriller slibuje napětí, rychlé tempo a akční scény v podání hvězdného obsazení Jasona Stathama (v hlavní roli), Jeremyho Ironse a Joshe Hutchersona.21. července
Ferrari (Ferrari, 2023)
Životopisný film pojednává o klíčovém období v životě Enza Ferrariho (Adam Driver), závodníka a výrobce automobilů. Děj filmu se odehrává v létě roku 1957, kdy se bývalý automobilový závodník Ferrari ocitá ve velké krizi. Řeší problémy v manželství, smrt syna, ale i bankrot automobilky. Ferrari se rozhodne vzepřít proti nepřízni osudu a vsadí vše na jednu kartu. Přihlásí se do tisíc mil dlouhého závodu napříč Itálií, do ikonického Mille Miglia. Příběh zachycuje nejen hlavního hrdinu, ale také další členy jeho rodiny, která definovala myšlenku výkonného italského sportovního vozu a prakticky stála u zrodu závodů formule 1 a také u legendární automobilové značky. Po boku Adama Drivera excelují herečky Penélope Cruz a Shailene Woodley.

28. července
Jeden život (One Life, 2023)
Životopisné drama režiséra Jamese Hawese z roku 2023 je založeno na skutečném příběhu britského humanitárního pracovníka Nicholase Wintona. Příběh střídavě sleduje Anthonyho Hopkinse v roli 79letého Wintona, který vzpomíná na svou minulost, a Johnnyho Flynna v roli 29letého Wintona, který se začátkem druhé světové války, v letech 1938-39, zasloužil o záchranu životů stovek židovských dětí v Němci okupovaném Československu. Historický film Jeden život měl světovou premiéru na Mezinárodním filmovém festivalu v Torontu a evropskou premiéru na Londýnském filmovém festivalu v roce 2023. Získal převážně pozitivní recenze, které vyzdvihují zejména výkony Anthonyho Hopkinse a Heleny Bonham Carter.

redakce

komentáře čtenářů
Reklama
Vybrané články