Quantcast

Nový program v paketu Czech Link: REGINA

| Tisk

Nový program v paketu Czech Link

Digitální multiplex Czech Link byl rozšířen o další program. Mezi rozhlasovými programy nyní nově naladíme i stanici Regina.

Regina je regionálním okruhem Českého rozhlasu pro Prahu a Střední Čechy. Doposud byla Regina přijímatelná jen prostřednictvím několika terestrických vysílačů.
Další informace o této rozhlasové stanici najdete na adrese uvedené v odkazu na konci tohoto článku.

Připomeňme, že tuzemský paket Czech Link vysílá na satelitu Eurobird na pozici 28.5E na kmitočtu 12,608 GHz, polarizace horizontální, SR 27500, FEC 3/4.

V paketu jsou volně vysílány rozhlasové programy ČRo1, ČRo2, ČRo3, Radio Proglas, nově i radio Regina, televizní program TV3 a vybrané pořady programů ČT1 a ČT2.
Ostatní pořady ČT1 a ČT2 i další televizní program TV Prima jsou kódovány systémem CryptoWorks.Pro příjem kódovaných pořadů z paketu Czechlink je nutné použít digitální satelitní přijímač s vestavěným dekodérem Cryptoworks (Humax5510, Humax 5500, Technisat, Galaxis), nebo jiný přijímač s vloženým přídavným modulem Cryptoworks. Ve všech případech potřebujete i přístupovou kartu Czech Link. Pořídíte u prodejců satelitní techniky.


Parabola.cz
01.09.2001

Reklama
Vybrané články