Quantcast

freeSAT spouští v rámci Music Choice letní festivalový kanál

| redakce | tiskobrázek k článku: freeSAT spouští v rámci Music Choice letní festivalový kanál

Satelitní televize freeSAT v České republice a na Slovensku prostřednictvím nového sezónního kanálu Music Choice Summer festival zprostředkuje atmosféru těch nejlepších letních festivalů z celé Evropy.

Kanál je dostupný od 2. června do 29. srpna letošního roku na pozici 200 pro všechny zákazníky s balíčkem freeSAT medium a s HD satelitním přijímačem. Stejně jako všechny ostatní kanály Music Choice nabídne pouze čistou hudbu bez mluveného slova a reklam.

technické parametry:

Thor 6 (0,8°W), freq. 12,034 GHz, pol. V, SR 30000, FEC 3/4, DVB-S2/8PSK

Music Choice je nová služba dostupná pro zákazníky s balíčkem freeSAT medium a vyšším, kteří mají k dispozici HD vybavení (HD satelitní přijímač nebo DVR). Tato novinka přináší 10 digitálních hudebních kanálů, z nichž každý je zasvěcen určitému žánru.

Společnost freeSAT ve spolupráci s Music Choice připravila pro všechny fanoušky letních festivalů také on-line soutěž. Ve hře jsou dva páry vstupenek, které vás dostanou na festival Rock for People nebo Pohoda. Český festival Rock for People se letos odehraje 3. až 5. července v Hradci Králové, zatímco tu pravou Pohodu si můžete užít od 10. do 12. července na letišti v Trenčíně. Soutěž probíhá od 28. května po dobu 15 dnů na webu freeSAT a na facebookových stránkách freeSAT Česká republika a freeSAT Slovensko.

Reklama
Vybrané články