Místo pro Vaši reklamu

MTS TV zařadí do základní nabídky Eurosport 4K

| redakce | tisk

Čtvrtý největší ruský operátor satelitní placené televize MTS TV chystá změny ve své programové nabídce. Z nabídky vyřadí některé méně oblíbené stanice, naopak přidá filmové kanály a do základu zařadí sportovní kanál Eurosport 4K.

Po těchto změnách bude divákům MTS TV s Ultra HD televizory a CA moduly dostupných až 187 programů. Pro ostatní zákazníky 183 stanic.

Z nabídky MTS TV budou vyřazeny dva programy - SD stanice Telenovella a World Business Channel HD. Na vyřazení programů se dohodl operátor MTS TV s provozovateli těchto stanic. Obě stanice byly u diváků méně oblíbené.

Naopak do nabídky MTS TV bude zařazen sportovní program Eurosport 4K. Stanice se stane součástí balíčku Bazovyj. Tentýž program nedávno zařadila do své nabídky i největší platforma Trikolor TV, kde je ale program součástí doplňkového balíčku (za příplatek).

Po zařazení Eurosport 4K do nabídky MTS TV bude provozovatel nabízet již 4 Ultra HD programy v základním balíčku bez dalších poplatků.

Hlavní placený balíček se také rozšíří o dva filmové programy - Cinema a Kino TV. Po úpravě balíčku zůstává cena stejná - 1400 rublů ročně (starší abonenti MTS TV mají svoji televizní nabídku Bazovyj nadále za 1200 rublů ročně).

Vedle vyřazení a přidání nových stanic do nabídky MTS TV dojde k technické změně - 14 programů z balíčku Bazovyj (Fox HD, National Geographic Wild HD, TLC HD, Animal Planet HD, Eurosport 1 HD, Soveršenno sekretno, 365 dnej, Bridge TV, Bridge TV Dance, Bridge TV Russkij Hit, Lja Minir, ASV TV, Morskoj a Tvoj Dom) a také tři prémiové stanice (Amedia Premium HD, Amedia Hit HD a Match! Premier) budou překlopeny z MPEG-4 do HEVC (H.265).

Všechny změny jsou naplánovány na 14. srpen 2018.

zdroj: obob.tv