CryptoBox 800 UHD

Videotéka Filmpopular dostupná přes HbbTV

| redakce | tisk

Videotéku Filmpopular je nově možné sledovat na televizních přijímačích a set top boxech prostřednictvím HbbTV aplikace na stanici KinoSvět. Diváci mohou ode dneška sledovat to nejlepší z nabídky TV WAR svět válek a TV Kinosvět ale i CS Mini.

Pořady z těchto stanic jsou tak nově dostupné i pro diváky, kteří nejsou předplatiteli televizních nabídek operátorů.

Videoportál Filmpopular je také dostupný na počítačích, noteboocích, tabletech a chytrých telefonech. HbbTV aplikace Filmpopular je další cestou, jak se dostat k tomuto obsahu.

HbbTV aplikace Filmpopular
▲ HbbTV aplikace Filmpopular

HbbTV aplikace zlepšuje dostupnost jednotlivých pořadů všem zájemcům, zvyšuje uživatelské pohodlí, odstraňuje omezení online vysílání a umožňuje sledovat vybraný pořad podle časových možností diváka. Aplikaci s Filmpopular najdou diváci pozemního vysílání na stanici KinoSvět a rovněž i na satelitu na platformě Skylink (Astra 3B).

Filmpopular (filmpopular.cz) aktuálně obsahuje přibližně 2.500 videí. Počet jeho předplatitelů a registrovaných zájemců překročil po prázdninách pětitisícovou hranici a dál roste. Z hlediska ceny patří Filmpopular k těm nejvýhodnějším. Uživatel zaplatí za roční přístup jen servisní poplatek ve výši 199 Kč.