CryptoBox 800 UHD

NTV Plus přidá Illusion, vyřadí Don 24, Mamont a Viasat Golf

| redakce | tisk

K 1. lednu 2019 dojde k větším programovým změnám v ruské satelitní placené televizi NTV Plus. Na Nový rok bude do nabídky zařazen filmový kanál Illusion. Stanice bude součástí balíčků Kino Plus v západní části Ruské federace a v paketech VIP Kino na Sibiři a na Dálném východě.

Na Nový rok budou filmové kanály AMC a MGM HD přejmenovány na Hollywood a Hollywood HD. Programy budou dostupné v paketu Bazovyj ve všech regionech vysílání NTV Plus.

Ve stejný den bude ukončeno vysílání infokanálu NTV Plus a dále také programů Don 24 a Mamont z důvodu vypršení platné smlouvy s provozovateli stanic. Skončí také stanice Viasat Golf v souvislosti s ukončením vysílání v Rusku. Pro diváky na Sibiři skončí program NVK Sacha.

Illusion je filmový kanál pro široké publikum. Program zahrnuje celou řadu filmů různých žánrů, stylu a zemí, nové a klasické filmy, pořady o populárních hercích a o práci na filmech.

Stanice Hollywood nabídne divákům různorodý filmový repertoár představující americkou kinematografii od poloviny dvacátého století až po současnost. Zahrnuje klasické a moderní filmy, které produkuje nejen Metro-Goldwyn-Mayer ale i další hollywoodská studia. Zvláštní pozornost bude věnována prémiovému obsahu.

Hollywood HD je kanál ve vysokém rozlišení (HDTV) a bude vysílat celovečerní filmy a animované filmy z hollywoodského filmového studia MGM, nejbohatší filmové knihovny, v níž jsou tisíce filmů různých žánrů. Vedle produkce MGM bude stanice vysílat i tituly jiných hollywoodských studií a to jak klasické, tak i moderní.

zdroj: telesat-news.net