CryptoBox 800 UHD

Vylepšená OTTA Towercomu v novém, levnější a se 4K obsahem

| redakce | tisk

V nejbližších dnech představí společnost Towercom, provozovatel pozemních televizních a rozhlasových vysílačů na Slovensku, vylepšenou verzi své video služby OTTA, která bude v novém grafickém kabátu, levnější a také poskytne obsah ve 4K.

Vynovená služba prinesie úplne nový prehľadnejší vizuál, rozšírenú 30 dňovú registráciu zdarma, TV so sedemdňovým archívom a úplne novú sekciu so 4K UHD obsahom, ktorý ponúkne aj atraktívne tituly z dielne Red Bullu,“ uvedl k novinkám Andrej Doležal, ředitel pro inovace společnosti Towercom.

Vylepšená OTTA Towercomu v novém, levnější a se 4K obsahem
▲ Vylepšená OTTA Towercomu v novém, levnější a se 4K obsahem

Služba OTTA bude poskytována za nižší cenu. Doposud diváci platili 5,99 eur měsíčně, nově to bude 4,99 eur měsíčně. Službu bude možné používat i v zahraničí, nutná ale bude registrace na Slovensku.

Kompletní video obsah bude lokalizovaný do slovenštiny nebo češtiny prostřednictvím dabingu nebo titulků v rámci aktualizovaných aplikací pro Android a iOS.

Vylepšená služba umožní také sledování obsahu více uživateli současně. Towercom umožní sledovat rozdílný obsah až třem členům rodiny ve stejném čase. Profilů ale může být až 5. Operátor bude také označovat přístupnost filmů pro jednotlivé věkové kategorie.

OTTA je interaktivní mediální video on demand služba, podobně jako Netflix. Navíc s live streamem televizních stanic, včetně sedmi denního archívu. Službu je možné využívat přes HbbTV nebo aplikaci ve Smart TV.