SledovaniTV nově přes AVONET
| redakce | tiskSlužba SledovaniTV zařadila mezi své partnery jednoho z největších poskytovatelů internetu na Zlínsku - AVONET, s.r.o. Televizi od SledovaniTV nově nabízí ke všem typům pevného připojení po celé ČR.
Navíc také všichni partneři SledovaniTV, v případě, že využijí velkoobchodní xDSL od Avonetu, mohou nabízet svůj internet s televizí v celé ČR a rozšířit své působení také mimo vlastní síť.
SledovaniTV vnímá spolupráci se společností Avonet, která začala poskytovat digitální televizi svým zákazníkům na vlastní optické síti ve Zlínském kraji již v roce 2008, jako klíčovou. Zákazníci Avonetu díky nabídce od SledovaniTV nemusí řešit přechod na DVB-T2, protože si mohou jednoduše stáhnout aplikaci do své stávající SmartTV.
"SledovaniTV nabízí podporu nejvíce zařízení na českém trhu. Díky tomu naši zákazníci nemusí utrácet za nový televizor s podporou nového standardu klasického pozemního vysílání
," říká Ing. Roman Majda, marketingový manažer společnosti AVONET, s.r.o.
Parabola.cz
Facebook
Twitter











20:10 Inspektorka Candice Renoirová V
20:00 Tajná nacistická věda (3/8)
20:20 Chalupáři (11)
20:15 Polabí (40)
20:10 U pěti veverek
20:05 Josef Klíma: Jak jsem přežil devadesátky
20:30 Rosamunde Pilcherová: Kúzelný autobus
20:10 Odložený prípad Hammarskjöld
20:30 Dunaj, k vašim službám XIII. (4)
20:20 Okres na severu (9)