CryptoBox 800 UHD

LifeStyle TV ukončila satelitní distribuci

| redakce | tisk

Provozovatel švédské televizní stanice LifeStyle TV přesunul svůj program ze satelitu na internet. Zároveň poděkoval operátorovi Telenoru, že 14 let poskytoval satelitní kapacitu. FTA distribuce LifeStyle TV byla na družici Thor 6 definitivně ukončena.

V rámci přechodu stanice na internet byl zaktualizovaný přehrávač médií na domovské stránce lifestyletv.se tak, aby byl kompatibilní se všemi prohlížeči a zařízeními. Ve fázi přechodu na živé vysílání bude program dostupný od 13:00 do jedné hodiny po půlnoci švédského času.

Sledování LifeStyle TV je možné na počítači, smartphonu, tabletu a brzy také na televizoru s Apple TV.

bývalé technické parametry - LifeStyle TV (distribuce zde byla ukončena!):

• Thor 6 (0,8°W), freq. 10,716 GHz, pol. H, SR 24500, FEC 7/8, DVB-S/QPSK, FTA

LifeStyle TV se zaměřuje na životní styl a publicistiku o biblických tématech. Stanice vysílá pořady o zdraví, vaření, cvičení, dále také semináře, hudbu, rozhovory a talk show. Pořady jsou vysílány v několika jazycích: dánštině, norštině, švédštině a angličtině. Stanice sídlí ve městě Arvika na jihozápadě Švédska. Činnost stanice je financována jen z darů soukromých osob, organizací a společností.

Po vypnutí LifeStyle TV na pozici 0,8°W může divák zde přijímat 15 jiných FTA programů. Některé nejsou dostupné v celé Evropě a to kvůli svazku, který je omezený na část severní Evropy. Takovým příkladem je paket programů složený ze stanic Gospel Channel, Vision Norge HD, Kanal 10 Norge a Vision Sverige.

zdroj: satkurier.pl