CryptoBox 800 UHD

Skylink a freeSAT: Volné vysílání pro rozptýlení a lepší náladu

| redakce | tisk

Majitel satelitních platforem Skylink a freeSAT, společnost M7 Group, se rozhodl pokračovat v rozšiřování volně dostupných programů pro všechny své zákazníky. Od 31. 3. 2020 uvolňuje další populární programy, které jistě zlepší náladu.

Diváci mohou využít čas strávený v pohodlí domova a sledovat dlouho odkládaný film nebo seriál, pokochat se přírodou u zajímavých dokumentů, uvařit podle světoznámých kuchařů nebo zabavit děti u napínavých příběhů s jejich oblíbenými hrdiny. Nyní si můžete v rámci volného vysílání u Skylinku vychutnat neskutečných 32 programů a 51 stanic u freeSATu.

Rodina sleduje nabídku Skylinku
▲ Rodina sleduje nabídku Skylinku

Volné vysílání u platformy Skylink
Nabídka filmových a seriálových programů ke sledování je opravdu velká. Pustit si můžete AXN, AMC, populární Epic Drama HD, neutečou vám ani cenami ověšené snímky na Be2Can HD nebo Film Europe HD. Světoznámé komedie, dramata a klasiky naší kinematografie sledujte na JOJ Cinema HD, Československo HD nebo Film+. FilmBox Extra HD, FilmBox Plus, FilmBox Premium jsou už jen takovou třešničkou na konec.

Krásné záběry naší planety, život rozmanitých zvířat, historické okamžiky rozebrané do detailu. To vše a další pozoruhodné dokumenty jsou vysílány na National Geographic HD, Nat Geo Wild HD, Spektrum HD, Viasat Explore, Viasat Nature, Viasat History a programu DocuBox.

Kvalitní hudba, světové recepty, lifestylové pořady nebo bojová umění jsou pro vás nachystána v pestrém mixu programů, jako je VH1, VH1 Classic, MTV Europe CZ, TV Paprika a FightBox.

Děti si mohou i nadále užívat mnohá dobrodružství s populárními hrdiny programů Cartoon Network, Boomerang, JimJam, Minimax, Nick Jr., Nickelodeon, Duck TV, Disney Channel a nově i Jojko.

Rodina sleduje nabídku freeSAT
▲ Rodina sleduje nabídku freeSAT

Volné vysílání u platformy freeSAT
Nabídka filmových, seriálových a lifestylových programů ke sledování je opravdu velká. Pustit si můžete AMC, TLC, AXN, AXN White a AXN Black, populární Epic Drama HD, neutečou vám ani sitcomy na Comedy Central Family nebo Prima Comedy Central. Světoznámé komedie, dramata a klasiky naší kinematografie sledujte na JOJ Cinema HD a Film+. FilmBox Extra HD, FilmBox Plus, FilmBox Premium HD a FilmBox Family jsou už jen takovou třešničkou na konec.

Krásné záběry naší planety, život rozmanitých zvířat, historické okamžiky rozebrané do detailu. To vše a další pozoruhodné dokumenty jsou vysílány na Animal Planet, Animal Planet HD, Discovery Channel HD, Discovery HD, Discovery Science, Discovery Showcase HD, Discovery Turbo Extra. Pokud prahnete po dalších dokumentech, tak vás jistě nezklame Viasat Explore, Viasat History, Viasat Nature, Nat Geo Wild, National Geographic Channel, Spektrum, Travel Channel a Travel Channel HD. Nesmí chybět ani DocuBox, FightBox, Fine Living, Food Network, Investigation Discovery, Spektrum Home a TV Paprika.

Kvalitní hudba je pro vás nachystána v pestrém mixu programů, jako je MTV Dance, MTV Europe, MTV Hits, MTV Music, MTV Rocks a Senzi.

Děti si mohou i nadále užívat mnohá dobrodružství s populárními hrdiny programů Cartoon Network, Boomerang, JimJam, Minimax, Nick Jr., Nickelodeon, Duck TV, Disney Channel, Nicktoons.

Volné vysílání pro zákazníky Skylinku a freeSATu v OTT službě
Programy AXN, AMC, Film+, JOJ Cinema HD, Spektrum HD, Viasat Nature, Viasat History, National Geographic Wild HD, VH1, VH1 Classic, Cartoon Network, Disney Channel, Nickelodeon, Duck TV, Jojko, JimJam, Minimax můžete sledovat se službou Skylink Live TV také na mobilu, tabletu, PC nebo chytré TV.