CryptoBox 800 UHD

Seriál Živí mrtví: Počátek konce se vrátí na AMC v dubnu

| redakce | tiskobrázek k článku: Seriál Živí mrtví: Počátek konce se vrátí na AMC v dubnu

Druhá část 6. řady seriálu televizní stanice AMC Živí mrtví: Počátek konce se vrátí na televizní obrazovky 12. dubna ve 22:00. V nadcházejících dílech se objeví nové postavy, které ztvárnili, Keith Carradine, John Glover a Nick Stahl. Jeden z nových dílů série režírovala herečka Aisha Tyler, u nás známá především jako představitelka Dr. Tary Lewis v seriálu Myšlenky zločince.

Televizní stanice AMC dnes oznámila návrat devítidílné druhé části šesté řady seriálu Živí mrtví: Počátek konce. Světová premiéra na AMC proběhne 12. dubna ve 22:00.

Seriál Živí mrtví: Počátek konce (foto: AMC)
▲ Seriál Živí mrtví: Počátek konce (foto: AMC)

V očekávaných nových dílech se můžete těšit na tři nové postavy, které hrají John Glover (Dobrá manželka, Smallvile, Strašidelné Vánoce), Nick Stahl (Carnivale, Terminátor 3: Vzpoura strojů, Sin City) a Keith Carradine (Paní ministryně, Fargo, Deadwood). Při natáčení epizody s číslem 613 do režisérského křesla zasedla herečka Aisha Tyler (Roswell, Myšlenky zločince).

Morgan (Lennie James) je ve své snaze zachránit zbývající členy skupiny ještě troufalejší než předtím. Mezitím se Virginia (Colby Minifie) se stále zoufaleji snaží najít svoji sestru a ochránit kolonii před silami, které jí ohrožují zvenku i zevnitř. Nové díly šesté řady odhalí vliv, jaký má život pod Virginiinou kontrolou na každého jednotlivého člena skupiny. V minulosti si mysleli, že jsou v podstatě rodina, bude to tak i nadále? Sledujte nové díly 6. řady a dozvíte se, která nová spojenectví budou vytvořena, které vztahy naopak nevydrží tlak okolností a poznáte proč věrnost a sounáležitost už nikdy nebudou jako dřív.

V seriálu Živí mrtví: Počátek konce hrají Lennie James, Alycia Debnam-Carey, Maggie Grace, Colman Domingo, Danay Garcia, Garret Dillahunt, Austin Amelio, Mo Collins, Alexa Nisenson, Karen David, Colby Hollman, Zoe Colletti, Jenna Elfman a Rubén Blades. Výkonným producentem kultovního seriálu je Scott M. Gimple, za jeho tvorbu jsou zodpovědní Andrew Chambliss a Ian Goldberg, Robert Kirkman, Gale Anne Hurd, Greg Nicotero a David Alpert. Seriál vzniká v produkci AMC Studios.

zdroj: AMC