Quantcast

Dnes první zápas Premier League na CANAL+ Sport

| redakce | tisk

Od tohoto pátku, počínaje utkáním hráčů Crystal Palace proti Arsenalu, bude všech 380 zápasů anglické Premier League (EPL) exkluzivně k dispozici prostřednictvím CANAL+ Sport, nově vytvořeného sportovního kanálu pro Českou republiku a Slovensko.

Kromě toho nabídne CANAL+ Sport mnoho dalších fotbalových pořadů, včetně pravidelných talk show, předzápasových studií, dokumentů a dalších. Zápasy Premier League budou vysílány v HD kvalitě s českým a slovenským komentářem.

CANAL+ Sport bude k dispozici prostřednictvím platforem satelitních televizí Skylink a freeSAT, vlastněných společností M7, stejně jako prostřednictvím internetové televize Skylink Live TV, která poskytne online přístup ke všem živým zápasům současně. Kromě toho byly uzavřeny distribuční dohody se společnostmi Slovak Telekom, DIGI Slovakia a T-Mobile Czech Republic o distribuci programu CANAL+ Sport, kde bude anglická Premier League předplatitelům k dispozici i v následujících třech letech.

CANAL+ Sport má Premier League (foto: Canal+)
▲ CANAL+ Sport má Premier League (foto: Canal+)

Naším cílem je poskytnout prémiový a široce dostupný sportovní program, který bude stavět na dlouholetých produkčních zkušenostech našich francouzských a polských kolegů ze společnosti Canal+, a zároveň ho udělat co nejvíce atraktivní pro českého a slovenského diváka, a to s místními odborníky a moderátory, včetně známých jmen z fotbalového světa,“ říká Ladislav Řeháček, viceprezident firmy CANAL+ Luxembourg pro Českou republiku a Slovensko.

Díky partnerství se společnostmi Slovak Telekom, DIGI Slovakia a T-Mobile Czech Republic vstupuje značka Canal+ na trh s velkou ambicí, a umožní tak ještě většímu počtu diváků přístup ke skvělému obsahu z anglické Premier League. Canal+ bude i nadále posilovat svou nabídku obsahu o další produkty od SPI a o související distribuční partnerství,“ dodává Berk Uziyel, generální ředitel společnosti SPI International, která je nyní součástí skupiny Canal+ Group a má na starosti B2B distribuci produktů společnosti Canal+ na tomto území.

Hans Troelstra, generální ředitel společnosti M7 Group, říká: „Spuštění programu CANAL+ Sport v České republice a na Slovensku je milníkem v naší nové misi být v čele vytváření prémiového obsahu, který staví na dlouholetých odborných znalostech naší mateřské společnosti Canal+, nejen pro naše vlastní předplatitele, ale i pro další poskytovatele, kteří by chtěli ve spolupráci s námi posílit svou nabídku obsahu.“

zdroj: Canal+

Reklama
Vybrané články