Quantcast
CryptoBox 800 UHD

RTVS Dvojka uvede nový dokument Tí, ktorí zostali

| redakce | tisk

RTVS připravila pro diváky speciální komponovaný večer, který se bude věnovat vojenskému konfliktu na Ukrajině. V úterý 13.9.2022 na RTVS Dvojka uvede nový dokument "Tí, ktorí zostali" a navazující diskusi v pořadu "Večera s Havranom".

Nový dokument RTVS "Tí, ktorí zostali" přináší příběhy lidí, kteří neutekli a navzdory ohrožení života zůstali: pomáhat, žít, přežívat.

Když se svět 24. února letošního roku dozvěděl o ruském vojenském útoku na Ukrajinu, v momentě se všechno změnilo - do zdánlivě stabilní Evropy přišel chaos. Jako reakci na válku a hrůzy s ní spojené se Viera Dubačová s kameramanem Michalem Vasilem rozhodli jít na místa, která ruská armáda okupovala a bombardovala - Irpin, Buča, Hostomel, Ozera.

Premiéru pořadu mohou diváci shlédnout na televizním okruhu Dvojka v úterý ve 22:00 hodin.

Ve 22:25 hodin bude ve vysílání Dvojky následovat diskuse v pořadu "Večera s Havranom". Putinova válka proti Ukrajině trvá více než pololetí, ale konec se zdá vzdálenější, než na začátku. Jak bude vypadat válka v následujících měsících a kdy skončí?

Na toto téma budou diskutovat hosté, kteří byli od toho momentu vícekrát na Ukrajině a viděli na vlastní oči, jak to tam opravdu vypadá. Do studia RTVS přijali pozvání režisérka a aktivistka Viera Dubačová, režisér Pavol Pekarčík a reportér Tomáš Forró.

zdroj: RTVS

Reklama
Vybrané články