Quantcast

TV JOJ startuje

| Tisk

JOJ TVSe sloganem 'Nuda na Slovensku končí' startuje dnes 2.3.2002 v 19 hodin nová slovenská celoplošná televize JOJ. Ta nahrazuje dříve vysílanou TV Global.

S aktraktivním programem JOJ TV, která odvysílá nejúspěšnější zábavné pořady české TV NOVA ale také Televize Prima, vzrůstá zájem o příjem této nové stanice. Kde je možné 'JOJKU' naladit?

Televízia JOJ vysílá na satelitu v digitálním přenosu, kódované v systému Conax, prostřednictvím segmentu na satelitu Intelsat 707 na pozici 1° západně z pozemní stanice (up linku) v Bratislavě, provozované společností TELENOR SLOVAKIA s.r.o., Bratislava.

Dekódovací karty mají momentálně k dispozici kabeloví operátoři. V blízské době plánuje televize JOJ změnu licence, která umožní prodej karet i individuálním zájemcům.

Co je potřeba pro příjem satelitního vysílání:Parabolickou naténu a digitální satelitní přijímač MPEG2/DVB, který je určený pro příjem volně šířeného ale i kódovaného vysílání systémem Conax. Musí obsahovat zabudovaný dekodér a CI slot. Deaktivaci karty si budete moci zakoupit prostřednictvím prodejců na celém území Slovenska nebo přímo v TV JOJ.

Televízia JOJ na základě smluv s jednotlivými kabelovými operátory vysílá v cca 180 městech na Slovensku. Informace o možnostech sledování TV JOJ získáte u Vašeho kabelového operátora.
    Televízia JOJ vysílá i přes terestrické vysílače:
  • Bratislava a okolí do vzdálenosti 50 km na 50.kanále UHF (města Trnava, Pezinok, Šaľa, Sereď, Dunajská Streda, Galanta, Modra, Sládkovičovo, Malacky, Stupava, Šamorín)
  • Žilina a severné Slovensko na 52. kanálu UHF (města Žilina, Martin, Vrútky, Liptovský Mikuláš, Kysucké Nové Mesto, Turčianske Teplice, Rajec, Prievidza)
  • Banská Štiavnica a jižní Slovensko na 52. kanálu UHF(města Banská Štiavnica, Levice, Krupina)
  • Další vysílače: Košice a okolí 27. kanál UHF, Prešov a okolí 52. kanál UHF, Poprad a okolí 50. kanál UHF, Rožňava a okolí 44. kanál UHF, Rimavská Sobota 41. kanál UHF, Brezno a okolí 52. kanál UHF, Čadca a okolí 55. kanál UHF, Komárno a okolí 53. kanál UHF, Považská Bystrica a okolí 55. kanál UHFPro příjem terestrického signálu potřebujete bežnou televizní anténu pro pásmo UHF. Pro zkvalitnění příjmu doporučuje se použít kanálová anténa UHF.

Podle www.joj.sk

Parabola.cz

Reklama
Vybrané články