TereBox T2

MGM Channel se změní v AMC Channel 5. listopadu

| Tisk

logo Kabelový a satelitní placený filmový kanál MGM Channel se divákům představí pod novým názvem AMC Channel dne 5. listopadu 2014. Změna proběhne na všech trzích, včetně českého a slovenského.

Společnost AMC Networks Central Europe (dříve Chello Central Europe) dostala zelenou od českého regulátora médií RRTV (Rada pro rozhlasové a televizní vysílání) k přejmenování programu MGM Channel na AMC Channel a také změně licenčních a dalších programových podmínek s účinností od 5.11.2014.

Rebranding MGM Channel na AMC Channel se týká i verzí MGM Channel Benelux na AMC Channel Benelux, MGM Channel Central-Eastern Europe na AMC Channel Central and Eastern Europe. Poslední uvedená mutace licencovaná českým regulátorem zároveň sníží počet států na jejichž území má být vysílání zcela nebo převážně směřování o území Maďarska.

AMC chce také poskytovat služby jako AMC VOD, HD a "TV Everywhere".AMC Channel bude přinášet původní seriály společnosti AMC Networks "Halt & Catch Fire" a "The Divide". V exkluzivní premiéře se objeví na obrazovce celosvětové verze stanice AMC. Kromě vlastní produkce AMC Networks nabídne AMC také populární a ceněné filmy z celosvětově uznávaných filmových knihoven, včetně MGM, Paramount a Sony.

Společnost AMC Networks v červenci oznámila přejmenování společnosti Chellomedia na AMC Networks International.

redakce

Vybrané články