Quantcast

Skylink zvyšuje servisní poplatek. Od dubna

| Tisk

logo Od 1.4.2016 se mění výše servisního poplatku u společnosti M7 Group, operátora satelitních platforem Skylink a CS Link . Zájemci o nejnižší balík programů Digital/Digital HD zaplatí více. Při pravidelné měsíční platbě přes SIPO nebo Inkaso z účtu se cena zvýší z 55,-Kč na 70,-Kč v České republice (zdražení o 27%), resp. ze 2,-eur na 2,60 eur na Slovensku (zdražení o 30%).

Menší zdražení čeká na diváky, kteří provádějí jednorázovou roční či dvouroční platbu servisního poplatku. Platba na 12 měsíců se zvýší z 935 Kč na 1070,-Kč (+14%) v Česku, resp. z 34 eur na 39,70 eur (+17%) na Slovensku. Podobně se zvýší i platba na 2 roky.

Nový ceník přináší jednu zásadní změnu pro diváky v Česku i na Slovensku - jednorázová platba na 24 měsíců vyjde v přepočtu na měsíc stejně jako pravidelná měsíční platba - tj. na 70,-Kč, resp. 2,60 eur. Doposud byly jednorázové platby cenově méně výhodné.

Nový ceník pro ČR a SR je uveden níže.

Od 1. 4. 2016 dojde ke změně výše Servisního poplatku, který souvisí s poskytováním služeb satelitní televize. K tomuto datu bude rovněž aktualizován Ceník služeb Skylink.

Zákazníci mohou Servisní poplatek i nadále hradit některým z následujících způsobů – pravidelnou měsíční platbou prostřednictvím SIPO nebo Inkasa z účtu, jednorázovou platbou na 12 měsíců, jednorázovou platbou na 24 měsíců anebo zasláním SMS zprávy. Servisní poplatek nemusí hradit předplatitelé placených balíčků Skylink – je zahrnut v jejich ceně.

Způsob úhrady SP (od 1. 4. 2016)Česká republikaSlovenská republika
Pravidelná měsíční platba
(pouze SIPO nebo Inkaso z účtu)
70 Kč 2,60 €
Jednorázová platba na 12 měsíců 1 070 Kč39,70 €
Jednorázová platba na 24 měsíců 1 680 Kč62,40 €
Jednorázová platba na 5 dní
zasláním textové SMS zprávy
na číslo 90211 v ceně 25 Kč s textem: SP číslo dekódovací kartyna číslo 8877 v ceně 1,00 € s textem: SP číslo dekódovací karty
Placené programové balíčky SkylinkServisní poplatek zahrnut v ceněServisní poplatek zahrnut v ceně

Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH.Dekódovacích karet, na kterých je Servisní poplatek nebo některý z programových balíčků Skylink uhrazen na období delší, než do 1. 4. 2016, se bude nová výše Servisního poplatku týkat až od prvního dne následujícího po již předplaceném období.

Pro dekódovací karty, na kterých je Servisní poplatek hrazen prostřednictvím pravidelné platby SIPO nebo Inkaso z účtu se Servisní poplatek splatný v měsíci březnu vztahuje již na služby satelitní televize Skylink v měsíci dubnu.

Datum splatnosti Servisního poplatku pro každou dekódovací kartu Skylink si lze ověřit na www.skylink.cz (Ověření služeb na kartě).

Zákazníci, kteří se změnou ceníku nesouhlasí, mají právo postupovat v souladu s čl. 8.4. Všeobecných obchodních podmínek Skylink a bez jakýchkoliv sankcí smlouvu písemně vypovědět.

redakce

Reklama
Vybrané články