Skylink Live TV od dubna kdekoliv po celé EU

| Tisk

logo Počínaje 1. dubnem se mohou zákazníci televizní platformy Skylink připojit k online službě Skylink Live TV na celém území Evropské unie, a to bez navýšení ceny. Informoval o tom operátor platformy Skylink, lucemburská společnost M7 Group.

Služba internetové televize Skylink Live TV má v současné době přes 100 tisíc aktivních uživatelů, kterým umožňuje sledovat oblíbené pořady i na chytrém telefonu, tabletu nebo počítači, a to kdekoliv na území domovské země. Nyní se ovšem dostupnost služby rozšiřuje na všech osmadvacet členských států EU, takže si český a slovenský předplatitel Skylinku může pustit oblíbený pořad i o dovolené v Chorvatsku nebo na pracovní cestě v Německu. Z pohledu uživatele proběhne tato změna automaticky a bez navýšení předplatného.

O přenositelnosti online služeb mimo domovskou zemi rozhodla Evropská komise v rámci svých snah o otevření telekomunikačního trhu. My toto opatření vítáme a bezodkladně implementujeme,“ vysvětluje Jaromír Glisník, člen představenstva M7 Group, která platformu Skylink vlastní. „Velmi nás těší, že si naši zákazníci mohou svoje oblíbené pořady vzít i na cesty. Jedná se tedy o další vylepšení služby Skylink Live TV, jejíž programovou nabídku a funkcionality rozšiřujeme neustále.“


obrázek

▲ Obr č. 1 - Aplikace Skylink Live TVSlužbu Skylink Live TV si lze stáhnout jako bezplatnou aplikaci pro operační systémy iOS i Adroid, anebo se k ní připojit přes webovou adresu livetv.skylink.cz. Služba je dále dostupná také v televizoru se satelitním přijímačem Samsung EVO-S vybaveném dekódovací kartou. Největší oblibě se těší 7 denní archiv většiny televizních pořadů, navíc s možností kdykoliv sledovaní pořadu zastavit a opět začít sledovat bez ztráty děje.

Služba obsahuje také rozšířeného programového průvodce a bezplatnou videotéku o dvou stech titulech.

redakce