Quantcast

Telly aktualizovala aplikaci pro Apple TV

| Tisk

logo Televizní operátor Telly přichází s aktualizovanou verzí vlastní aplikace pro Apple TV. Změnou prošla grafika a přibyly také nové funkcionality, které zjednoduší a zrychlí ovládání Telly při sledování jejích programů v aplikaci Apple TV.

Vylepšená aplikace je určena pro všechny uživatele, kteří sledují internetovou televizi Telly prostřednictvím Apple TV. „Aktualizací aplikace pro Apple TV pokračujeme ve sjednocování našich aplikací pro jednotlivá zařízení a zjednodušujeme ovládání,“ říká Iveta Šlapalová, ředitelka zákaznických služeb Telly. „Nová je grafická podoba přihlašovací stránky, zrychlilo se načítání EPG informací o programu a udělali jsme další drobné úpravy a vylepšení,“ upřesňuje Iveta Šlapalová.Všechny funkce z předešlé verze, například možnost listovat v programech až sedm dní dopředu, vyhledávání pořadů, sedmidenní archiv zpětného zhlédnutí, nahrávání pořadů a další zůstaly dál k dispozici v nezměněné podobě.

Aktualizace se zákazníkům provedou automaticky. Pokud mají zákazníci automatické aktualizace vypnuté, novou verzi si mohou stáhnout manuálně prostřednictvím menu Apple TV.

redakce

Reklama
Vybrané články