Quantcast

Telly přes internet nabízí další 4 stanice v HD

| Tisk

logo Operátor internetové a satelitní televize Telly rozšířil počet programů ve vysokém rozlišení (HDTV) ve své OTT službě o další 4 stanice. Celkem nabízí 77 programů v HD kvalitě.

Od 25. května nabízí společnost Telly další 4 programy v HD rozlišení - z toho tři stanice byly doposud klientům poskytovány v SD. Operátor je nahradil HD verzemi. V balíčku Malý se objevila regionální verze stanice ČT1 Jižní Morava HD.

Ve Středním balíčku je nyní dostupný dvojprogram CS Film/CS Horror v HD rozlišení (CS Film vysílá denně od 6:00 do půlnoci; od půlnoci vysílá CS Horror).

Ve Velkém tarifu Telly je nyní dostupný populární program věnovaný vědě a technice Discovery Science HD.

Zákazníci Telly mohou nově přijímat stanici ČT1 HD ve verzi pro Severní Morava (ČT1 SM HD).Změna se zákazníkům internetové televize Telly provede automaticky bez nutnosti zásahu ze strany zákazníků. Počet stanic vysílaných na Telly v HD se tímto krokem navýšil na 77. Celkem nabízí Telly přes internet 132 stanic.

Nabídky satelitní televize Telly se aktuální změna netýká, v její nabídce zůstává nadále 100 stanic z toho 44 vysílaných v HD kvalitě.

redakce

Reklama
Vybrané články