Quantcast

Streamovací služba FilmBox+ odstartovala

| Tisk

Společnost SPI International dnes spustila novou a vylepšenou streamovací službu FilmBox+. Kombinuje video na vyžádání a živé vysílání programů, a je dostupná prostřednictvím webu, na platformách partnerských operátorů i v mobilních a televizních aplikacích.

Celosvětově spuštěná nová streamovací služba FilmBox+ od SPI International slučuje živé vysílaní programů s rozsáhlou knihovnou obsahu na vyžádání. FilmBox+ nahrazuje online aplikaci FilmBox Live a přináší vylepšené uživatelské rozhraní, dostupnost na více obrazovkách a pečlivě vybraný obsah zahrnující filmy, televizní seriály, dokumenty a další. Od dnešního dne mohou zákazníci využívat službu přímo přes web filmbox.com nebo v aplikaci FilmBox+ na zařízeních připojených k internetu, jako jsou chytré telefony, tablety a chytré televize, stejně jako na platformách partnerských operátorů.


obrázek

▲ Obr č. 1 - Zařízení s Filmbox+

Těší nás, že můžeme uvést náš zcela nový produkt FilmBox+, který od dnešního dne nahradí FilmBox Live. FilmBox+ je dostupný přes operátory a partnerské platformy a poskytuje plynulý a ucelený zábavný zážitek, který staví diváky do centra zájmu,“ uvedl Berk Uziyel, CEO společnosti SPI International.


obrázek

▲ Obr č. 2 - Logo Filmbox+FilmBox+ se řídí heslem „Home of good movies“. Přináší pečlivě vybraný obsah na vyžádání (on-demand) hollywoodskými trháky se světoznámými hvězdami počínaje a artovou tvorbou konče, stejně jako další tematickou zábavu. Služba také nabízí živé kanály vysílající 24 hodin denně po 7 dní v týdnu. Další funkcí služby FilmBox+ jsou takzvané Smart Collection Channels, tedy obsah sestavený editory FilmBox podle naladění, žánru nebo k určité příležitosti. V rámci služby FilmBox+ bude tato funkce spuštěna v průběhu roku.

Ve službě FilmBox+ se soustředí rozmanitý obsah vyhovující různým diváckým návykům, dostupný s flexibilitou videí on-demand. Kdykoli a kdekoli otevírá divákům přístup k tisícovkám populárních snímků či seriálů a k více než osm živým kanálům.

redakce

Reklama
Vybrané články