Quantcast

JOJ Šport může odstartovat. Má licenci

| Tisk

Slovenské komerční skupina může rozšířit svoji rodinu lineárních kanálů o další programovou službu - sportovní stanici JOJ Šport. Ta nyní získala od slovenského regulátora médií RVR (Rada pro vysílání a retransmisi) vysílací licenci.

RVR na svém posledním zasedání konaném 25. srpna 2021 rozhodla o udělení celoplošné licence pro digitální vysílání televizní stanice JOJ Šport vysílatele MAC TV s.r.o.


obrázek

▲ Obr č. 1 - Logo JOJ Šport (foto: JOJ)

JOJ Šport bude placený televizní kanál zaměřený na sport, který se v nabídce slovenských operátorů objeví během podzimu 2021. Program se zaměří zejména na slovenský sport a slovenské sportovce působící ve slovenských a zahraničních ligách. JOJ Šport hodlá přinést okolo 20 živých přenosů týdně během hlavních sportovních sezón, téměř 800 zápasů z domácích ligových soutěží komplet ve vlastní produkce a celkově více než 6500 hodin živých přenosů ročně.Stanice se zaměří na prezentaci slovenských klubů a sportovců, představí i juniorské a mládežnické sportovce a ligy.

V programu JOJ Šport nebudou chybět zimní sporty - hokej, sjezdové lyžování, snowboard, freestyle, boby a skeleton či curling, fotbal, atletika, triatlon, tenis, halové sporty jako basketbal, volejbal, házená, florbal, badminton ale i E-gaming a další atraktivní sportovní disciplíny.

redakce

Reklama
Vybrané články