ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
TereBox T2

Šlágr TV skončila v multiplexu 24, přelaďte na Šlágr Muzika

| Tisk

Na klasickou pozemní anténu již není možné naladit česko-slovenskou hudebně-teleshoppingovou stanici Šlágr TV. Společnost Digital Broadcasting ukončila distribuci tohoto programu ve své celoplošné DVB-T2 síti multiplex 24.

Konec Šlágr TV souvisí se změnou ve skupině kanálů Šlágr TV ke které došlo 1. července letošního roku. Z balíčků televizních operátorů byl původní kanál Šlágr TV nahrazen novým programem Šlágr Muzika. Původní stanice Šlágr TV byla od 1.7. dostupná jen divákům pozemního vysílání, která nyní skončila.


obrázek

▲ Obr č. 1 - Šlágr TV již nevysílá

Náhradou za Šlágr TV je nyní stanice Šlágr Muzika, která je dostupná ve stejném celoplošném multiplexu 24 a rovněž v nabídkách operátorů placené televize.

Skupinu česko-slovenských kanálů Šlágr aktuálně tvoří tři televizní programy - Šlágr Muzika, Šlágr 2 a Šlágr Premium. Stanice Šlágr Muzika a Šlágr Premium jsou licencovány na Slovensku, zatímco Šlágr 2 u českého regulátora RRTV, podobně i ukončený kanál Šlágr TV.

Šlágr Muzika - dostupný v DVB-T2 (multiplex 24) a u operátorů pay-tv
Šlágr 2 - dostupný u poskytovatelů pay-tv
Šlágr Premium - k dispozici u vybraných poskytovatelů placené televizePopulární česko-slovenská hudební stanice s teleshoppingovými prvky Šlágr TV začala vysílat 1. srpna 2012. Ještě předtím působila jako programový blok na tehdejší interaktivní stanici Stil TV. Na konci září 2017 provozovatel získal českou licenci pro stanici Šlágr 2, kterou pak spustil na konci listopadu téhož roku.

V létě 2020 získala skupina první slovenskou licenci stanice Šlágr Premium. Zkušební vysílání spustila v listopadu loňského roku. Nejnovější projekt Šlágr Muzika odstartoval dne 1.7.2021.

redakce

Vybrané články