ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
TereBox T2

freeSAT vyřadil stanici Mooz Dance

| Tisk | komentáře

Hudební kanál pro mladé Mooz Dance oficiálně opustil programovou nabídku satelitní platformy freeSAT na družici Thor (0,8°W). Stanice je ale nadále dostupná v DTH službách freeSAT, T-Mobile SAT TV, Magio Sat a Nová Digi TV SK. Distribuci zajišťuje společnost M7 Group, člen CANAL+.

Mooz Dance nadále vysílá program. Konec na freeSATu souvisí s oficiálním vyřazení z programového rastru. Vzhledem k tomu, že modulace stanice je dostupná i pro další DTH služby, distribuce pokračuje.


obrázek

▲ Obr č. 1 - Novinky freeSAT (foto: M7 Group)

Důvodem zastavení satelitní distribuce jsou provozní důvody na straně majitele této stanice.

"Organizační struktura a vysílací schéma této hudební stanice právě prochází kompletní restrukturalizací jenž nedovoluje vysílat obsah v odpovídající kvalitě a rozsahu. Proto její vedení usilovně pracuje na komplexní změně, která bude ku prospěchu všem divákům," uvedla k vypnutí distribuce Mooz Dance skupina M7 Group.

Společnost M7 Group věří, že se po úspěšné restrukturalizaci opět vrátí do programové nabídky. Zatím není známo, kdy se opět program může objevit v balíčcích operátora.

Připomeňme, že Mooz Dance začínal jako bezplatný kanál v SD a později i v HD rozlišení na satelitním systému Thor. Stanice několikrát změnila distribuční parametry. Jejím posledním operátorem modulace byla společnost M7 Group, která stanici zpočátku nabízela v HD, později v SD rozlišení. Krátce bylo možné sledovat zcela zdarma (bez poplatků) vysílání Mooz 4K - tedy program složený z videoklipů v Ultra HD rozlišení ve formátu 4K.

bývalé technické parametry - Mooz Dance:

satelit: Thor 6 (0,8°W)


frekvence: 11,804 GHz
polarizace: vertikální
SR: 30000 ksymb/s
FEC: 3/4
norma: DVB-S2
modulace: 8PSK

Aktualizováno.

redakce

komentáře čtenářů
Reklama
Vybrané články