Quantcast

Multiplex 24 zvýšil výkon z vysílače Brno - Hády

| Tisk

logo Programy z televizního multiplexu 24 je nyní možné na území Brna a blízkého okolí přijímat s lepším signálem. Provozovatel této sítě podstatně zvýšil výkon vysílače Brno - Hády.

K této změně, navýšení vysílacího výkonu, došlo dnes 8.10.2023 v 19:30 hodin. Provozovatel multiplexu 24, společnost Digital Broadcasting, zvýšil výkon vysílače Brno - Hády z původních 5 kW na 20 kW ERP. Vysílač nadále pracuje na K46 (674 MHz).

Navýšení výkonu vysílače Brno - Hády předcházela výluka tohoto vysílače, která proběhla na začátku týdne - 2. října 2023."Tímto podstatným navýšením výkonu z lokality Brno-Hády pokračujeme v optimalizaci naši Vysílací sítě 24, v duchu toho co jsme slíbili našim současným i budoucím zákazníkům a všem našim divákům, kteří sledují televizní programy šířené v Multiplexu 24," řekl dnes v této souvislosti výkonný ředitel Digital Broadcasting s.r.o. Jakub Juhas.

Celoplošný DVB-T2 multiplex 24 nadále nabízí svým divákům programy skupiny Nova (TV Nova, Nova Action, Nova Fun, Nova Gold, Nova Lady), Paramount Network, JOJ Family, Relax, Rebel, CS Mystery, ABC TV, Televize přes anténu, Šláger originál, Šláger muzika a rozhlasové služby Rádio Čas a Rádio Čas Rock. Multiplex 24 obsahuje v každém regionu jednu programovou pozici, která je určena pro regionální vysílání.

redakce

Reklama
Vybrané články