Quantcast

Markíza potvrdila start mezinárodní verze 1.2.2016

| redakce | tiskobrázek k článku: Markíza potvrdila start mezinárodní verze 1.2.2016

Slovenská vysílací skupina Markíza spustí svoji novou stanici Markíza International v České republice již příští týden v pondělí 1.2.2016 v 6:00 hodin ráno s pořadem Teleráno.

Programová nabídka Markíza International bude koncipovaná podobně jako národní verze programu Markíza s využitím všech oblíbených pořadů z portfolia vlastní tvorby.

Diváci Markíza International budou moci v reálném čase sledovat všechny klíčové formáty původní tvorby Markízy - včetně pořadů Televízne noviny, Rexlex či Teleráno, oblíbené seriály jako jsou Búrlivé víno a Horná Dolná, zábavné show jako Kredenc a Vo štvorici po Slovensku vlakom či reality show Svokra.

"Sme veľmi radi, že môžeme divákom v Českej republike priniesť to najlepšie zo Slovenska od Hornej Dolnej až po Cuky Luky. Markíza International bude predstavovať všetky farby televízie - humor, romantiku, napätie, reality šou, talentové programy, ale aj kvalitné spravodajstvo a publicistiku. Je to stanica pre celú rodinu," uvedl Matthias Settele, generální ředitel skupiny Markíza.

Pořady, na které nemá Markíza práva pro vysílání v zahraničí, budou na mezinárodní verzi programu nahrazeny reprízami a nejlepšími pořady z archívu TV Markíza jako jsou Ordinácia v ružovej záhrade, Druhý dych, Horúca krv či Mesto tieňov. Na obrazovky se vrátí i Talentmania či zábavná show Partička.

Kanál Markíza International by se měl objevit v nabídkách satelitních, kabelových a IPTV operátorů v České republice. V současné době probíhají jednání ohledně zařazení programu do nabídky. Markíza International bude dostupná v HD rozlišení. Stanici mohou sledovat i diváci prostřednictvím video on demand platformy VOYO.

Reklama
Vybrané články