Střední Čechy budou bez TV signálu. Cukrák bude mít výluku
| redakce | tiskDomácnosti ve středních Čechách budou půl dne bez některých televizních programů. Společnost České Radiokomunikace (ČRa) chystá výluku vysílače Praha - Cukrák. Vysílač bude mimo provoz ve čtvrtek 16.1.2020 od půlnoci do 12:00 hodin.
Během výluky nebude možné z tohoto vysílače přijímat DVB-T platformy multiplex 2, multiplex 3, RS8 (Regionální síť 8) a také nové DVB-T2 sítě multiplex 21 a PS12 (Přechodová síť 12).
Při plánované výluce dojde k přechodu technologie vysílačů z DVB-T na DVB-T2.
Parabola.cz
Facebook
Twitter











20:10 Inspektorka Candice Renoirová IX
20:00 Robin Hood (3/10)
20:20 Policie Modrava II (3)
20:15 Polabí (79)
20:10 Veselé Vánoce přeji chobotnice
20:05 Josef Klíma: Jak jsem přežil devadesátky
20:30 Viera (4/9)
20:00 Eric Clapton
20:30 Kukučka (4)
20:20 Inženýrská odysea (13/13)