Quantcast

Entry+ nový balíček DTH služby Platforma Canal+

| redakce | tisk

15. července tohoto roku operátor satelitní DTH služby Platforma CANAL+ (Eutelsat Hot Bird, 13°E) představil nový televizní balíček Entry+. V současné době se jedná o nejlevnější balíček v nabídce provozovatele.

Jeho cena činí 9,99 zlotých měsíčně (po zohlednění slevy 10 PLN měsíčně za poskytnutí marketingového a jiného souhlasu). Doba trvání smlouvy pro balíček Entry+ je pouze 12 měsíců.

Balíček CANAL+ Entry+ za cenu 9,99 PLN měsíčně obsahuje 70 kanálů, včetně 6 tématických vlastních stanic CANAL+ (Ale kino+, CANAL+ Domo, CANAL+ Kuchnia, MiniMini+, Planete+ a TeleTOON+). Jedná se především o zábavné, hudební, dokumentární, zpravodajské a dětské stanice. Nejsou zde žádné sportovní kanály a z filmových kanálů jsou k dispozici pouze Ale kino+, Novelas+ a Stopklatka.

Balíček Entry+ u DTH služby Platforma Canal+ (foto: Canal+)
▲ Balíček Entry+ u DTH služby Platforma Canal+ (foto: Canal+)

Předplatitelé balíčku Entry+ navíc získají přístup ke streamování 26 kanálů na CANAL+ online.

K balíčku Entry+ si lze přiobjednat další stanice: HBO (3 kanály) za 25 PLN měsíčně (s HBO GO za 35 PLN měsíčně), Eleven Sports (3 kanály) za 15,90 PLN měsíčně, History a History2 za 2,99 PLN měsíčně, Multi Man Pack (12 kanálů) za 30 PLN měsíčně, FOX Play (VOD) za 20 PLN měsíčně a/nebo National Geographic Play (VOD, 10 PLN měsíčně).

Ze zařízení si mohou zákazníci vybrat mezi přijímače TVBOX+ nebo modulem CAM 4K. V případě přijímače činí poplatek za pronájem zařízení 2 PLN měsíčně při smlouvě na 12 měsíců a 0 PLN při smlouvě na 24 měsíců. Používání modulu CAM 4K je bezplatné. Není možné zvolit službu multiroom. Cena satelitní antény je 79 PLN.

Po změně smlouvy na dobu neurčitou bude cena předplatného Entry+ činit 14,99 PLN měsíčně.

Za zmínku stojí, že v souvislosti se zavedením balíčku Entry+ byly do balíčků Entry+ Film a Entry+ Sport přidány tématické kanály od CANAL+, které zde dosud chyběly, aniž by se změnila cena (50 PLN měsíčně).

V současné době stojí nejlevnější balíček na konkurenční satelitní platformě Cyfrowy Polsat - Pakiet S - 20 PLN měsíčně. Obsahuje 50 kanálů, včetně tématických kanálů Polsat. Na rozdíl od Entry+ DTH služby Platforma CANAL+ obsahuje několik sportovních kanálů: Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight a TVP Sport. Cenově se však "Pakiet S" společnosti Cyfrowy Polsat více podobá balíčku Relax+ na platformě CANAL+, který obsahuje 87 programů a jehož cena činí 14,99 PLN měsíčně za prvních 12 měsíců a 29,99 PLN měsíčně za dalších 12 měsíců. Relax+ zahrnuje 3 sportovní kanály: nSport+, TVN Turbo a TVP Sport.

zdroj: satkurier.pl

Reklama
Vybrané články