Quantcast

Dolphin: Německá Tele 5 nechce kódovat

| redakce | tisk

Mnichovská privátní televize Tele 5 se nepřidá k dalším německým komerčním kanálům a nebude kódovat svůj signál na satelitu Astra 19,2°E. Tele 5 bude nadále vysílat volně.

"V současné době neplánujeme kódování Tele 5", řekl Dr. Ludwig Bauer, ředitel obchodu Tele 5 magazínu Quotenmeter. Tele 5 očekává, že díky volnému vysílání získá více satelitních diváků.

Největší konkurent Tele 5, stanice Das Vierte, která patří NBC Uniuversal, již potvrdil, že vyjednává se společností SES Astra ohledně zakódování satelitního signálu.

NBC Universal chce začátkem příštího roku spustit nový placený kanál, který bude spolu s NBC Universal šířen na platformě Doplhin. Ta bude obsahovat některé doposud volně vysílané německé kanály.

zdroj: satnews





Reklama




Vybrané články