Quantcast
TereBox T2

CS Link: Brava HDTV a Hustler TV na léto zdarma

| Tisk

logo Společnost Media Vision s.r.o., provozovatel digitální satelitní televize CS Link , přidává 2 nové programy - erotický Hustler TV a hudební program ve vysokém rozlišení Brava HDTV.

Zákazníci CS Link je získají na léto zcela zdarma. Po dobu trvání této akce tak zákazníci získají 4 HD programy zdarma.
Hustler TV a Brava HDTV získají automaticky zdarma všichni stávající zákazníci na měsíc, noví zákazníci na 2 měsíce po zaregistrování karty, stávající předplatitelé jakéhokoli programového balíčku na 3 měsíce a stejně tak zákazníci, kteří si nějaký balíček nyní předplatí. Akce platí do odvolání.

O Brava HDTV - televizní kanál ve vysokém rozlišení zaměřený na kulturní dění, vážnou hudbu, přenosy baletů a operních představení z vyhlášených operních domů. Stanice vysílá 24 hodin denně se zvukem Dolby Digital.

technické parametry:

satelit: Astra 3B (23,5°E)
kmitočet: 11,856 GHz
polarizace: vertikální
SR: 27500
FEC: 5/6
norma: DVB-S2
modulace: QPSK
kompresní formát: MPEG-4

O Hustler TV - světoznámý erotický kanál plný svůdných děvčat v erotických hardcore snímcích z pestré nabídky největšího evropského distributora svého druhu - Sapphire Media International. Stanice vysílá 24 hodin denně.

technické parametry:

satelit: Astra (19,2°E)
kmitočet: 12,344 GHz
polarizace: horizontální


SR: 27500
FEC: 3/4
norma: DVB-S
modulace: QPSK
kompresní formát: MPEG-2

O CS Link a Media Vision s.r.o.
Provozovatelem české a slovenské digitální satelitní televize CS Link je společnost Media Vision s.r.o. Dekódovací karta CS Link umožňuje bezplatný příjem českých a slovenských TV programů. CS Link má jako jediný operátor ve své nabídce tři neplacené programy ve vysokém rozlišení - ČT HD, Nova HD, Prima HD. CS Link rovněž nabízí předplatné dalších programů, které lze objednat ve zvýhodněných programových balíčcích nebo jako samostatné programy. Zákazník si dokonce může sestavit svůj balíček ze svých oblíbených programů. Signál je šířen ve špičkové digitální kvalitě ze satelitů Astra z pozice 23,5° východně a pokrývá celé území České a Slovenské republiky. Novým majitelem platformy CS Link se v březnu 2011 stala lucemburská společnost M7 Group SA. CS Link tímto krokem získal 5 partnerských satelitních platforem ve 4 státech Evropy.

Lucie Gleichová

Reklama
Vybrané články