Místo pro Vaši reklamu

INTV začala poskytovat Tooway ze satelitu Ka Sat

| Tisk

Společnost INTV – oficiální distributor služeb připojení k síti internet prostřednictvím satelitní technologie v ČR, s radostí oznamuje, že od 15. června letošního roku se jejich nabídka stávajících služeb rozšiřuje o další služby, které budou nabízeny pod obchodním názvem KaSat.

Stávající služby jsou nabízeny pod obchodním názvem TooWayTM inTernet INTV a to v pásmech Ku a Ka s rychlostmi down 3,6 Mbps a up 384, resp. 512 kbit/s.

Jaké změny oproti stávajícím službám lze očekávat?

Tak jako služby TooWayTM inTernet INTV budou nabízeny ve 4 nabídkových produktech. Na rozdíl od těchto služeb bude ale každý produkt nabízet jinou přenosovou rychlostí a jiný předplacený objem dat.

Nabízené služby lze nejlépe porovnat v následující tabulce:

Název produktuMax. rychlost
down (Mbps)
Max. rychlost
up (Mbps)
Předplacený
objem dat (GB)
KaSat 6614
KaSat 8828
KaSat 1010213
KaSat 10+10425

Oproti stávajícím službám je i samotná instalace a aktivace služby mnohem jednodušší, každý uživatel je schopen provést instalaci antény, její zaměření a aktivaci služby vlastními silami. I přes tento fakt bude společnost INTV dále nabízet možnosti instalace a aktivace „na klíč“, případně možnost provedení zaměření antény a aktivaci služby za předpokladu, že si uživatel nainstaluje anténu sám.Tak jako byl rozdíl v použití HW vybavení u systémů Ku a Ka (jiná velikost satelitní antény, odlišný modem), je tomu i u nového systému KaSat. To znamená, že uživatelé stávajících služeb TooWayTM inTernet INTV mohou přejít ke službám KaSat pouze za předpokladu pořízení nového HW vybavení.

Při tvorbě cenové politiky chce společnost INTV zvýhodnit zejména ty uživatele, kteří si vyberou vyšší produktový balíček. V případě výběru produktu KaSat 10+ bude možné získat kompletní HW vybavení za pouhou 1 Kč. Toto cenové zvýhodnění bude podmíněno uzavřením závazku na dobu minimálně 12 měsíců.

Zájemci, pro které je počáteční investice do pořízení služby Kasat vysoká, na druhou stranu parametry služeb TooWayTM inTernet INTV jsou pro ně postačující, mají možnost pořídit si tyto služby s podstatnými slevami, včetně možnosti pořízení HW za 1 Kč. To může být zajímavé jak pro toho, kdo hledá možnost připojení, tak pro toho, kdo má satelitní připojení s horšími parametry než nabízí služba TooWay, ale nehodlá znovu investovat značné částky pro zlepšení parametrů.

Bližší informace o službách společnosti INTV a připravovaných novinkách lze získat na stránkách www.intv.cz nebo telefonickým dotazem přímo u společnosti.

Ing. Jaroslav Střítecký

Vybrané články