Quantcast

Satellite BG připojilo českou stopu k Nat Geo Wild HD pro Skylink

| Tisk

logo Bulharská satelitní platforma Satellite BG připojila českou audio stopu k dokumentárnímu kanálu Nat Geo Wild HD. Českou lokalizaci si nyní mohou díky tomu naladit abonenti satelitní služby Skylink a klienti tak dostávají další obsah ve vysokém rozlišení (HDTV), který bude na ně mluvit česky. Český zvuk je plně funkční, na set top boxu je potřeba nastavit český audio track.

K 1.9.2011 bylo sjednoceno programové schéma kanálů Nat Geo Wild SD a Nat Geo Wild HD, takže diváci získávají stejné hodnotné dokumenty v obou typech rozlišení a tedy i ve stejném rozsahu lokalizace. Připomeňme, že koncem srpna byla zahájena česká lokalizace i u sesterského kanálu Nat Geo HD, který je rovněž poskytován platformou Skylink.

technické parametry:

satelit: Astra 3B (23,5°E)
kmitočet: 12,207 GHz
polarizace: vertikální
SR: 27500
FEC: 3/4
norma: DVB-S2
modulace: 8PSK
service ID: 5601 (pro bulharský trh), 5611 (pro český a slovenský trh)


video PID: 1101
audio PID. 1102 anglicky, 1103 bulharsky, 1104 česky
CA systémy: Conax, CryptoWorks, Irdeto
přístupové karty: Satellite BG, Skylink

Nat Geo Wild HD využívá celosvětově nejvíce ceněné sbírky dokumentů o přírodní historii. Obrazem vysokého rozlišení přináší unikátní záběry a neopakovatelný náhled do světa přírody, úchvatných tvorů a životního prostředí.

Program Nat Geo Wild HD nabízí 220 hodin vysílání, v současnosti v anglickém jazyce, který je ročně obohacen o 50-75 hodin nového obsahu. Divácký profil tvoří především dospělí, přičemž mírně převažují muži. NGW HD se profiluje jako oblíbený tv kanál pro celou rodinu.

redakce

Reklama
Vybrané články