Quantcast

Novinka pro zákazníky CS Linku - možnost přechodu ke Skylinku

| Tisk

logo Česko-slovenské satelitní platformy CS Link a Skylink informují o právě zaváděné možnosti přechodu zákazníků CS Linku na platformu Skylink.

Proč nabízíme možnost přechodu od CS Linku ke Skylinku
Satelitní platformy CS Link a Skylink se v minulosti vyvíjely samostatně, jejich programové balíčky se proto liší. Přestože nyní mají obě platformy stejného vlastníka, nepřipravuje se sjednocení programové nabídky ani cenové politiky.

logo Skylink se bude i nadále profilovat jako platforma pro zákazníky s vyššími nároky na výběr programů a kvalitu obrazu (HDTV) s perspektivou dalšího rozšiřování služeb. Navíc poskytuje i služby s přidanou hodnotou (Druhá karta do domácnosti, programový čtrnáctideník Skylink TV atp.).

CS Link se bude do budoucna zaměřovat na cenově citlivé zákazníky s nižšími nároky na šíři a kvalitu programové nabídky.
Věříme, že mnozí zákazníci CS Linku uvítají příležitost k rozšíření programové nabídky, zejména v oblasti programů ve vysokém rozlišení - HDTV. Proto jim nabízíme možnost jednoduchého a výhodného přechodu ke Skylinku.

Technický princip přechodu od CS Linku ke Skylinku
Princip přechodu z CS Linku na Skylink spočívá ve výměně stávající přístupové karty CS Link za novou kartu Skylink. Pro tento účel je určena karta s označením Skylink VÝMĚNA, což je z technického pohledu karta v provedení Irdeto ICE. Proto funguje jak v nových přijímačích s dekodérem Irdeto, tak ve starších přijímačích s dekodérem CryptoWorks.
Současně s přechodem ke Skylinku si zákazník CS Linku jednoduše a včas vyřeší přechod na nový kódovací systém Irdeto, který ostatní zákazníky CS Linku teprve čeká.

Karty Skylink VÝMĚNA se prodávají za doporučenou cenu 600 Kč / 24 € vč. DPH. Jsou k dostání v prodejnách satelitní techniky a elektro, jejichž seznam je uveden na webových stránkách Skylinku www.skylink.cz, www.skylink.sk. Zákazníci CS Linku mohou kartu Skylink VÝMĚNA objednat také na dobírku - telefonicky na Zákaznické lince CS Linku – 848 200 200 z České republiky nebo 02 20 267 267 ze Slovenska.

Kterých zákazníků CS Linku se možnost přechodu ke Skylinku týká
Prozatím se možnost přechodu týká pouze uživatelů karet CS Link s aktuálním tarifem "Neplacená TV bez omezení". Klienti využívající roční kartu, tj. kartu s tarifem "Neplacená TV 1 rok" nebo některým ze starších tarifů mohou možnosti přechodu ke Skylinku využít až po změně na tarif "Neplacená TV bez omezení".

Akční nabídky pro zákazníky CS Linku
Abychom učinili možnost přechodu ke Skylinku co nejatraktivnější, připravili jsme dvě varianty akční nabídky. Zákazníci CS Linku si mohou vybrat variantu, která jim lépe vyhovuje.

1. Kup si kartu Výměna a získej promo vysílání na 2 měsíce

Zákazník CS Linku si koupí kartu Skylink VÝMĚNA za 600 Kč / 24 EUR vč. DPH a poté si novou kartu registruje na webu Skylinku.
Kartu Skylink VÝMĚNA může zákazník CS Linku získat některým z těchto způsobů:
• zakoupit v prodejně satelitní techniky,
• objednat na dobírku E-mailem na adrese info@cslink.cz, info@cslink.sk,
• objednat na dobírku telefonicky na Zákaznické lince CS Linku – 848 200 200 (ČR), 02 20 267 267 (SR).

Po registraci se na nové kartě Skylink VÝMĚNA automaticky aktivuje nabídka GRATIS (neplacené programy) a navíc se v rámci akční nabídky spustí na 2 měsíce promo vysílání všech placených programů Skylinku s výjimkou programů Hustler a Man-X.

Tato akční nabídka platí pro karty Skylink VÝMĚNA registrované od 15. 2. do 31. 5. 2012.

2. Předplať si balíček MULTI na 6 nebo 12 měsíců, získej kartu Skylink VÝMĚNA zdarma a navíc 2 měsíce promo vysílání
Zákazník CS Linku si objedná programový balíček Skylinku označený MULTI, a to buďto na 6 měsíců (1 740 Kč / 70,80 €) nebo na 12 měsíců (3 190 Kč / 129,80 €).
Objednat balíček MULTI je možno některým z těchto způsobů:

• přes Zákaznickou zónu webu CS Linku www.cslink.cz, www.cslink.sk,
• přes Kontaktní formulář na webu CS Linku www.cslink.cz, www.cslink.sk,
• E-mailem na adrese info@cslink.cz, info@cslink.sk,
• telefonicky na Zákaznické lince CS Linku – 848 200 200 z České republiky nebo 02 20 267 267 ze Slovenska.

Vždy je třeba uvést číslo původní karty CS Link a adresní údaje pro poštovní zásilku.
Po přijetí objednávky pošleme zákazníkovi poštou na dobírku novou kartu Skylink VÝMĚNA. Cena dobírky se rovná ceně zvoleného předplatného balíčku MULTI. Po doručení je třeba novou kartu zaregistrovat na webu Skylinku.

Po registraci se na nové kartě Skylink VÝMĚNA automaticky aktivuje nabídka GRATIS (neplacené programy), balíček MULTI na předplacené období (tedy 6 nebo 12 měsíců) a navíc se v rámci akční nabídky spustí na 2 měsíce promo vysílání všech ostatních placených programů Skylinku, které nejsou součástí balíčku MUTLI, s výjimkou programů Hustler a Man-X.

Tato akční nabídka platí pro karty Skylink VÝMĚNA registrované od 15. 2. do 31. 5. 2012.
Další výhody spojené s přechodem ke Skylinku
Programová nabídka Skylinku obsahuje celou řadu různých balíčků. Balíček MULTI je tím základním. Existuje samozřejmě jednoduchý způsob přechodu z MULTI na kterýkoliv vyšší balíček. Kompletní programovou nabídku najdete na webových stránkách Skylinku.
Pokud se rozhodnete pro balíček KOMBI, MULTI HD nebo KOMPLET, budete navíc po dobu předplatného zdarma dostávat magazín Skylink TV s kompletním programovým přehledem všech programů Skylinku na čtrnáct dní.Pro domácnosti s více televizory může být zajímavá služba DRUHÁ KARTA DO DOMÁCNOSTI. Více podrobností o této službě se dočtete na webu Skylinku.

Jak postupovat při registraci karty Skylink VÝMĚNA
Novou kartu si zákazník registruje na webu Skylinku v sekci označené REGISTRACE A SPRÁVA SLUŽEB přes tlačítko Výměna. Alternativně lze využít také papírového formuláře, který je součástí balení karty.

Při registraci nové karty je nutno uvést číslo původní karty CS Link. Původní karta CS Link musí být aktuálně aktivní a bez časového omezení (u roční karty nutno uhradit doplatek). Na jednu kartu CS Link lze uplatnit pouze jednu výměnu za kartu Skylink. Registrací karty Skylink VÝMĚNA se zákazník CS Linku stane zákazníkem Skylinku.

Původní karta CS Link se po registraci karty Skylink VÝMĚNA deaktivuje. Pokud je na kartě CS Link v době registrace karty Skylink VÝMĚNA některá z placených služeb, dojde k deaktivaci karty CS Link až ke dni vypršení předplatného. Peníze za nevyčerpané služby CS Linku se nevracejí. Zákazníkům CS Linku, kteří mají na svém účtu u CS Linku nenulový kredit, bude příslušná částka převedena na jejich nový účet u Skylinku, a to do 60 dnů od registrace karty Skylink VÝMĚNA.

CS Link a Skylink

Reklama
Vybrané články