TereBox T2

Skylink: Plán postupného vypínání programů na kartách CryptoWorks

| Tisk

logo Česko-slovenské satelitní platformy Skylink a CS Link informují o postupném omezování programové nabídky na kartách CryptoWorks.

Proč dochází k útlumu systému CryptoWorks

Systém podmíněného přístupu CryptoWorks spěje ke konci své životnosti. K 31. 12. 2012 končí technická podpora ze strany dodavatele tohoto systému, společnosti Irdeto. Staré karty CryptoWorks bude nutno v blízké budoucnosti postupně vyměnit za nové karty Skylink VÝMĚNA.

Karta Skylink VÝMĚNA je typu Irdeto ICE, takže funguje jak v nových přijímačích s certifikovaným dekodérem Irdeto označených Skylink READY, tak i ve většině starých přijímačů s certifikovaným dekodérem CryptoWorks.

Výměna se týká:

• karet Skylink (TT Karet) se sériovým číslem začínajícím 0000285..., 03436... a 01976.... a rovněž
• karet CS Link (Gital) se sériovým číslem začínajícím 0004295…

Plán omezování programů na kartách CryptoWorks

V letošním roce budou na kartách CryptoWorks postupně omezovány placené programy a neplacené HD programy. Neplacené programy ve standardním rozlišení (SD) budou fungovat na kartách CryptoWorks ještě po určitou dobu v roce 2013.

Časový harmonogram vypínání programů na kartách Skylink v provedení CryptoWorks:

• Placené HD programy a prémiové placené programy (balíčky s HBO, CS Film+CS Mini, balík CS TV, Hustler, Man-X), budou vypnuty 30. 6. 2012.
• Zbylé placené SD programy budou vypnuty 30. 9. 2012.
Časový harmonogram vypínání programů na kartách CS Link v provedení CryptoWorks bude zveřejněn v blízké budoucnosti.

Bezplatná výměna pro zákazníky s placenou nabídkou

Zákazníci Skylinku, kterých se omezování programů na kartách CryptoWorks týká, mohou získat novou kartu Skylink VÝMĚNA bezplatně po splnění těchto dvou podmínek:

• mají předplaceny programy, kterých se vypínání týká, s předplaceným obdobím přesahujícím datum plánovaného vypnutí;

• v období od data registrace karty do data výměny za placenou nabídku Skylinku již zaplatili alespoň 1 000 Kč.Zákazníci, kteří obě tyto podmínky splňují, budou o dalším postupu výměny karty individuálně informováni.

Výměna karet s akční výhodou pro všechny

Skylink i CS Link se snaží výměnu karet zákazníkům zatraktivnit akční nabídkou. Registrovaný zákazník Skylinku nebo CS Linku s kartou CryptoWorks, který si zakoupí kartu Skylink VÝMĚNA v ceně 600 Kč/24 € vč. DPH získá ihned po její registraci (v období do 31. 7. 2012) na 2 měsíce promo vysílání všech placených programů Skylinku s výjimkou programů Hustler a Man-X. Jedná se o promo nabídku v celkové hodnotě přes 2 000 Kč.

Kartu Skylink VÝMĚNA mohou zákazníci získat některým z těchto způsobů:

• zakoupit v prodejně satelitní techniky nebo elektro (jejich seznam najdete na webu Skylinku),
• objednat přes webové stránky CS Linku a Skylinku,
• objednat na dobírku E-mailem na adrese skylink@skylink.cz nebo skylink@skylink.sk nebo info@cslink.cz nebo info@cslink.sk,
• objednat na dobírku telefonicky na Zákaznické lince Skylinku nebo CS Linku.

PR Skylink a CS Link

Vybrané články