Quantcast
TereBox T2

Jednoduše strhující podívaná se Skylinkem

| Tisk

logo Chcete si celý rok užívat HD kvalitu obrazu s těmi nejlepšími dokumenty, strhujícími sportovními přenosy nebo s filmovými trháky?

Pro uživatele dekódovacích karet Skylink je od 1. 10. 2014 připravena speciální nabídka na předplatné oblíbených balíčků Multi, Kombi a Multi HD! Nejenže nyní získáte 12 měsíců předplatného za cenu jedenácti, ale navíc od nás jako dárek dostanete balíček HBO Standard včetně služby HBO GO.

Ten nejlepší obraz v HD kvalitě

Se Skylinkem můžete sledovat až 28 programů v jedinečné HD kvalitě! Ta nabízí až pětkrát ostřejší podívanou než standardní SD vysílání. Užijte si dokonalou ostrost obrazu a vychutnejte si úžasné detaily při sledování vašich oblíbených dokumentů, filmů nebo sportovních utkání!HBO Standard včetně HBO GO jako dárek

S balíčkem HBO Standard můžete sledovat všechny programy HBO, včetně programu HBO HD. Navíc získáte přístup k jedinečné online knihovně HBO GO s více než 1500 hodinami filmů, seriálů, dokumentů a dalších pořadů, do které máte přístup prostřednictvím vašeho smartphonu, tabletu, počítače nebo Smart TV.

Veškeré informace o nabídce naleznete zde.

PR M7 Group S.A.

Reklama
Vybrané články