Quantcast
Konference Radiokomunikace

Plustelka se rozšiřuje o sportovní kanál Sport2

| Tisk

logo Slovenská digitální pozemní placená televize Plustelka se rozšiřuje o sportovní stanici Sport2 společnosti AMC Networks. Diváci Plustelky budou moci sledovat mimo jiné přímé přenosy ze závodů Formule 1.

Sport2 se stane součástí pay-tv Plustelka od 1.5.2015. Hlavním tahákem Sport2 jsou přenosy Formule 1, které budou moci diváci sledovat s českým a slovenským komentářem.

logo Vedle F1 mohou diváci Sport2 sledovat i přenosy ze španělské fotbalové La Ligy, včetně legendární El Clásico, NFL, kvalifikační zápasy Španělska a Německa na fotbalové mistrovství světa a další sportovní přenosy.Prvních 11 květnových (májových) dní přichystala Plustelka i ochutnávku kompletní programové nabídky pro všechny diváky - sportovních stanic Eurosport, Eurosport 2, Sport 2, dokumentárních Viasat Explore, Viasat Nature a Viasat History, filmové Film+, dětské stanice Nickelodeon a hudební televize VH1.

Plustelka je dostupná pro více než 85 procent slovenských domácností. Pro příjem je nutný televizor s podporou MPEG-4 s CI+ slotem pro bezkartové moduly Plustelka.

redakce

Reklama
Vybrané články