Quantcast

freeSAT chystá Nova Sport 2, Nova Int. míří do SK, do CZ pak Markíza Int.

| Tisk

logo Operátor satelitní placené televize freeSAT chystá změny v programové nabídce. V nejbližší době zařadí do české nabídky kanál Markíza International, do slovenské pak Nova International. V českém a slovenském programovém rastru se objeví sportovní kanál Nova Sport 2.

Hlavní změny pro abonenty freeSATu přijdou ve středu 1.3.2017 kdy v české nabídce této platformy skončí slovenské komerční stanice TV Markíza (Markíza HD) a TV Doma. Naopak se mohou zákazníci operátora těšit na mezinárodní verzi stanice Markíza - tedy Markíza International.

Program Markíza International bude součástí nabídky freeSAT CZ od základního balíčku freeSAT light na pozici 11.

Změny čekají i abonenty platformy na Slovensku. V první březnový (marcový) den bude ze slovenské nabídky freeSATu vyřazena stanice TV Nova (Nova HD) a rovněž i seriálový a filmový kanál Nova Cinema. Brzy bude pro předplatitele freeSATu na Slovensku přidána stanice Nova International. Termín zařazení mezinárodní verze Novy do freeSATu zatím nebyl stanoven.Vyřazení národních verzí programů TV Markíza a TV Doma z české nabídky a TV Nova a Nova Cinema ze slovenské je na základě požadavku provozovatelů těchto stanic. Operátor tak přizpůsobí programovou nabídku podmínkám broadcasterů. Podobně skončí slovenské komerční stanice v nabídkách ostatních kabelových a satelitních platforem. Obdobně i české komerční programy na Slovensku. Zatím se zásadní změny týkají programů skupin Nova a Markíza.

Pro předplatitele freeSATu v Česku a na Slovensku chystá provozovatel rozšíření programové nabídky o další žádaný program - placený sportovní kanál Nova Sport 2. Termín zařazení stanice do nabídky zatím nebyl uveden.

redakce

Reklama
Vybrané články