Rebel 2 Slušnej kanál v některých regionech v multiplexu 4

| Tisk

Hudební televizní stanice Rebel 2 Slušnej kanál rozšířila svoji technickou dostupnost. Od dnešního dne diváci naladí tuto stanici na klasickou pozemní anténu z některých vysílačů multiplexu 4.

Od zvýšení distribuce televizní stanice směrem k divákům si REBEL 2 Slušnej kanál slibuje oslovení i mladé cílové skupiny diváků a internetové, tzv. Youtube generace.

Rádi bychom se zaměřili na mladší produkce a kapely, kterým jiné televize nebo rádia nedávají, až na naprosté výjimky, žádný prostor. Přitom jak ukazuje například festivalová či koncertní nabídka, publikum tu je a fanoušci tou scénou žijí,“ říká programový šéf obou rebelských stanic Václav Tesař. „Ti, kteří hudební dění aktivně nesledují, mohli nabýt dojmu, že rock zemřel, což svými tvrzeními podporují i někteří ostřílení muzikantští veteráni, rádi bychom však ukázali, že tomu tak není a že i mladé kapely, potažmo obecně tvrdá muzika v jedenadvacátém století, má co nabídnout.“


obrázek

Od začátku září si tak diváci na REBEL 2 Slušnej kanál mohou všímat postupného omlazování klipové nabídky a osvěžování grafické podoby programu, což v nejbližších dnech podpoří také nová webová prezentace. Ve vysílání se objeví žánrově laděné pořady i známé tváře.

REBEL 2 Slušnej kanál byl 11.10. spuštěn v následujících regionech MUX4:
01 Praha


02 Střední Čechy
06 Ústecký region
08 Vysočina
09 Východní Čechy (Královehradecký a Pardubický kraj)

Program Slušnej kanál se stal součástí mediální skupiny Pohoda začátkem července 2017. Od 29.8.2017 tato stanice nese nový název Rebel 2 Slušnej kanál a jde o druhou tématicky laděnou rockovou televizi v portfoliu, která je na rozdíl od hlavní stanic REBEL určené širšímu rockovému publiku, míří hlavně na mladé diváky.

Vedle distribuce v multiplexu 4 mohou stanici sledovat i diváci v regionální síti 4 (RS4) v Praze a okolí, v satelitní platformě Skylink na satelitu Astra 3B (23,5°E) v rámci balíčku DIGITAL a dále mimo jiné u kabelové sítě UPC.

redakce