Quantcast

Zpravodajská TA3 přechází na 24 hodinové vysílání

| Tisk

logo Slovenskou privátní zpravodajskou televizi TA3 budou moci diváci sledovat již brzy ve dne i v noci. Stanice přechází na non-stop provoz a diváci budou mít možnost sledovat aktuální informace kdykoliv.

TA3 ze soboty na neděli z 11. na 12.9.2021 přechází na non-stop vysílání. Stane se tak krátce před návštěvou papeže Františka na Slovensku. Významnou událost bude TA3 pokrývat se svými přenosovými vozy a reportéry v terénu.

Datum přechodu na celodenní vysílání TA3 nebyl vybrán náhodou. TA3 zahájila vysílání 23. září 2001. První vysílání se ale uskutečnilo dříve - po šokujícím útoku na Světové obchodní centrum v New Yorku. TA3 v nadcházejících dnech oslaví 20. narozeniny a nadále se jedná o jedinou zpravodajskou televizi tohoto druhu na Slovensku. Stanici provozuje společnost C.E.N. s.r.o.

Dne 13. září se TA3 představí s novou programovou strukturou. Hned ráno bude denní vysílání zahájeno relací „Raňajky“. Novou tváří TA3 v tomto formátu bude Alexander Štefuca.

K 20. narozeninám přichází TA3 i s novou staniční grafikou, "která reflektuje současné světové trendy, má mnohem větší dynamiku a nové animované prvky," popsal provozovatel stanice.TA3 od počátku nevysílala 24 hodiny denně. V poslední době vysílala ve všední dny od šesté do jedné hodiny po půlnoci. O víkendech zahajovala o hodinu později.

Kanál TA3 je součástí balíčků televizních operátorů. Na satelitu jej naladí zákazníci platforem Skylink, freeSAT, Telly, Nová Digi TV SK i Magio Sat.

redakce

Reklama
Vybrané články