Quantcast
TereBox T2

Anténa+ skončí na konci června

| Tisk

Zhruba za měsíc bude ukončen pilotní provoz digitální pozemní placené televize pod značkou Anténa+. Službu provozuje lucemburská mediální skupina M7 Group, provozovatel internetové a satelitní platformy Skylink.

K 30. červnu ukončí společnost M7 Group pilotní provoz služby Anténa+. Ta divákům v Praze a jejím okolí nabízela placený balíček tématických programů. Díky této nabídce získali domácnosti v oblasti pokrytí přístup k dalším programům na klasickou pozemní anténu.


obrázek

▲ Obr č. 1 - Dekódovací modul pro službu Skylink Anténa+ (foto: M7 Group)

"Celkem 18 měsíců pilotního provozu neprokázalo, že by rozšíření stávajících možností příjmu placených televizních programů o pozemní vysílání mělo významný komerční potenciál. Byť za tu dobu službu Anténa+ vyzkoušelo několik stovek uživatelů, většina z nich začala postupně preferovat internetovou televizi Skylink Live TV, která se pro ně díky bohatší programové nabídce a doplňkovým službám stala lepší alternativou," vysvětlila společnost M7 Group."Všem stávajícím zákazníkům bude internetová televize Skylink Live TV nadále k dispozici se zvýhodněným programovým balíčkem Smart, který obsahuje navíc dalších 43 programů. O ukončení pilotního provozu a přechodu na novou nabídku budou v dostatečném předstihu informováni," dodal operátor.

Služba Anténa+ je provozována v DVB-T2 multiplexu společnosti Prague Digital TV (PDTV), konkrétně v RS4 (Regionální síť 4) na K46 (674 MHz) z pražských vysílačů Ládví, Strahov a Zelený pruh.

redakce

Reklama
Vybrané články