CryptoBox 800 UHD

Novinky na satelitech

  NOVINKY - to jsou vybrané změny na satelitech. Rubrika se zaměřuje na volné (nekódované) vysílání v Ku-pásmu v digitálním formátu. Využíváme informační zdroje satelitních provozovatelů, TV/R společností a agentur, Flysat, Sat-Digest a vlastní zprávy. Nejsou-li uvedeny u digit. programu parametry (SR a FEC), jsou standardní (SR 27500 symb/s, FEC 3/4, DVB-S/QPSK, MPEG-2). Změny na satelitech ve světě kódované TV se věnuje stránka NOVINKY+Zobrazit archív
30/4: TurkmenAlem52E (52,0E): Iran International
Na freq. 10804/H (SR 27500, FEC 2/3) odstartovala stanice IRAN INTERNATIONAL
30/4: Astra 2G (28,2E): PaversShoes.tv
Na freq. 11538/V skončil program PaversShoes.tv
30/4: Astra 5B (31,5E): 8 kanal International
Na freq. 12070/H (SR 30000, FEC 3/4, DVB-S2/8PSK) odstartoval program 8 KANAL INTERNATIONAL
29/4: Badr 7 (26E): Agribiz TV, Mediation TV, Islamic Library Channel
Na freq. 10970/V skončily programy AGRIBIZ TV, MEDIATION TV, ISLAMIC LIBRARY CHANNEL
28/4: Badr 7 (26E): Bono TV, Number 1 TV
Na freq. 11010/V skončily programy BONO TV, NUMBER 1 TV
27/4: Eutelsat 16A (16E): Aurora TV
Stanice Autora TV se přesunula z freq. 11471/V na 11637/H (SR 30000, FEC 5/6, DVB-S2/8PSK)
27/4: Eutelsat 16A (16E): In Life TV
Na freq. 11637/H skončil program IN LIFE TV
24/4: Eutelsat Hot Bird (13E): RT Arabic HD
Na kmit. 12577/H (SR 27500, FEC 3/4, DVB-S2/8PSK) byla spuštěna stanice RT ARABIC HD
23/4: Eutelsat 16A (16E): Top News, Top Channel
Na freq. 11139/H skončily FTA programy TOP NEWS, TOP CHANNEL
23/4: Eutelsat 16A (16E): DM SAT HD
Na freq. 11304/H skončila stanice DM SAT HD
22/4: BelInstersat 1 (51,5E): Nova Sport 2 HD, Nova International
Na freq. 11290/H (SR 45000, FEC 8/9, DVB-S2/8PSK) byly programy NOVA SPORT 2 HD, NOVA INTERNATIONAL zakódovány systémem PanAccess
22/4: BelInstersat 1 (51,5E): Nova Sport 1 HD
V paketu Fotelka bylo na kmit. 11230/H (SR 45000, FEC 8/9, DVB-S2/8PSK) zakódováno vysílání stanice Nova Sport 1 HD
22/4: Astra 2G (28,2E): Cruise Channel
Stanice CRUISE CHANNEL se přesunula z freq. 11656/V na 11171/H (SR 22000, FEC 5/6)
21/4: Eutelsat 7B (7E): Avang TV HD
Na kmit. 11324/V (SR 29700, FEC 2/3, DVB-S2/8PSK) začala vysílat stanice AVANG TV HD
20/4: Eutelsat 5 West A (5W): Canale 259
Na freq. 12699/H skončila stanice CANALE 259
20/4: Eutelsat 9B (9E): Canale 259
Na kmit. 12265/V skončil program CANALE 259
20/4: Astra 1 (19,2E): 8 kanal International
Na freq. 11612/H skončila stanice 8 KANAL INTERNATIONAL
20/4: Astra 1 (19,2E): Mont Blanc Live HD
Na kmit. 11229/V skončil FTA kanál Mont Blanc Live HD
17/4: Jamal 402 (55E): Mir 24, Moskva 24
Na freq. 12608/H skončil mini mux s programy MIR 24, MOSKVA 24
16/4: Astra 2E (28,2E): Together
Z freq. 12207/V na 11836/H (SR 27500, FEC 5/6) se přesunul program TOGETHER
16/4: Eutelsat 9B (9E): 24 HD Ukraine
Na freq. 12226/V skončil program 24 HD UKRAINE
15/4: Astra 2G (28,2E): Hi-Impact TV
Na freq. 11538/V (SR 22000, FEC 5/6) zahájil pravidelné vysílání program HI-IMPACT TV
14/4: Türksat 4A (42E): CIFTCI TV HD
Na freq. 12084/H (SR 13750, FEC 2/3, DVB-S2/8PSK) odstartovala stanice CIFTCI TV HD
14/4: Eutelsat 16A (16E): Arena Slovenia
Na freq. 11678/H (SR 30000, FEC 3/4, DVB-S2/8PSK) odstartoval program TV ARENA SLOVENIA
12/4: TurkmenAlem52E (52,0E): Persiana 1 HD, Persiana 3 Junior, DDTV
Na freq. 10845/V (SR 27500, FEC 2/3) byly odpojeny programy Persiana 1 HD, Persiana 3 Junior. Naopak se v tomto paketu objevila stanice DDTV
12/4: TurkmenAlem52E (52,0E): Persiana 1
Na freq. 10887/V skončil program PERSIANA 1
12/4: Badr 4 (26E): TAseti Sport 2 (Sudan Sport 2)
Na freq. 12034/H (SR 27500, FEC 5/6) odstartoval program TAseti Sport 2 (Sudan Sport 2)
12/4: Eutelsat 5 West B (5W): Babel-Romit TV
Na freq. 12543/H (SR 34200, FEC 8/9, DVB-S2/8PSK, multistream, stream 34) začala vysílat stanice BABEL-ROMIT TV
9/4: Eutelsat 16A (16E): Fashion 4K
Na freq. 11595/V (SR 30000, FEC 5/6, DVB-S2/8PSK) byla spuštěna stanice Fashion 4K
9/4: Eutelsat 16A (16E): Aurora TV
Na freq. 11471/V (SR 30000, FEC 5/6, DVB-S2/8PSK) odstartoval program AURORA TV
9/4: Amos 7 (4W): Vozrogdenie TV
Na freq. 12411/H skončil program VOZROGDENIE TV
9/4: Hellas Sat 4 (39E): Live Show HD, Kino Show HD
Na kmit. 10730/H (SR 30000, FEC 5/6, DVB-S2/8PSK) odstartovaly programy LIVE SHOW HD, KINO SHOW HD
8/4: Badr 7 (26E): Sunshine TV
Na freq. 11010/V skončil program SUNSHINE TV
7/4: Eutelsat 5 West B (5W): D!CI TV
Na freq. 11054/V skončil program D!CI TV
7/4: Jamal 402 (55E): Kuban 24
Na freq. 12654/V (SR 2800, FEC 3/4) začala vysílat stanice KUBAN 24
7/4: Astra 3B (23,5E): Šlágr TV
Na freq. 12070/H (SR 27500, FEC 3/4) byl program ŠLáGR TV zakódován systémy Irdeto a Viaccess
7/4: Astra 1 (19,2E): A La Mainson HD
Na freq. 12285/V (SR 29700, FEC 2/3, DVB-S2/8PSK) byl program A LA MAINSON HD zakódován systémy Mediaguard a Viaccess
6/4: Astra 1 (19,2E): A La Mainson HD
Na freq. 12285/V (SR 29700, FEC 2/3, DVB-S2/8PSK) odstartoval kanál A LA MAINSON HD
6/4: Badr 7 (26E): Ministry of Health TV
Na freq. 11010/V (SR 27500, FEC 3/4, DVB-S2/8PSK) odstartoval kanál MINISTRY OF HEALTH TV
6/4: TurkmenAlem52E (52,0E): Saqi TV
Na freq. 10845/V skončila stanice SAQI TV
3/4: TurkmenAlem52E (52,0E): Persiana 5
Na freq. 10887/V (SR 27500, FEC 2/3) bylo spuštěno vysílání stanice PERSIANA 5
3/4: Jamal 401 (90E): Angel TV Russia
Na freq. 11669/H skončil program ANGEL TV RUSSIA
2/4: Eutelsat 5 West B (5W): MB Live TV
Na freq. 11471/V skončil program MB Live TV
2/4: Eutelsat 9B (9E): NLM TV
Na freq. 11823/H (SR 27500, FEC 3/4) odstartoval kanál NLM TV
2/4: Astra 1 (19,2E): SES Demo HD
Na freq. 11406/V skončil program SES Demo HD
2/4: Eutelsat 16A (16E): Wellness TV
Na freq. 10928/H skončil FTA kanál Wellness TV
1/4: ABS 2A (74,7E): Jugra
Na freq. 12160/V (SR 45000, FEC 2/3, DVB-S2/8PSK) odstartoval kanál JUGRA
1/4: Astra 1 (19,2E): Krone TV
Na kmit. 11273/H (SR 22000, FEC 2/3, DVB-S2/8PSK) se objevil test stanice KRONE TV
1/4: Türksat 3A (42E): NR1 TV, NR1 Türk TV
Na freq. 12729/V (SR 30000, FEC 2/3, DVB-S2/8PSK) byly programy NR1 TV, NR1 TüRK TV překlopeny do SD
1/4: Astra 1 (19,2E): Russia Today English
Na freq. 11538/V skončila SD verze stanice Russia Today English
1/4: Eutelsat 9B (9E): Radio Zeta Radiovisione
Na freq. 12341/V v režimu multistream skončil program RADIO ZETA RADIOVISIONE
1/4: Eutelsat 9B (9E): PTV Global
Na freq. 11996/V skončila distribuce programu PTV GLOBAL
1/4: Türksat 3A (42E): Nisa TV
Na freq. 11916/V skončil program NISA TV
1/4: TurkmenAlem52E (52,0E): Zan TV
Na freq. 10845/V byla ukončena distribuce stanice ZAN TV
1/4: TurkmenAlem52E (52,0E): France 24 English
Na freq. 10887/V skončila stanice FRANCE 24 ENGLISH
1/4: TurkmenAlem52E (52,0E): Saqi TV
Na freq. 10845/V (SR 27500, FEC 2/3) zahájila testy stanice SAQI TV
1/4: Express AM6 (53E): Rangarang TV
Na freq. 12594/V (SR 27500, FEC 2/3) odstartoval program RANGARANG TV
1/4: Eutelsat Hot Bird (13E): Sat-7 Pars
Na freq. 10949/V skončil kanál SAT-7 PARS
1/4: Amos 7 (4W): Obozrevatel TV
Na freq. 12340/H skončil program OBOZREVATEL TV