ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
CryptoBox 800 UHD

Novinky na satelitech

  NOVINKY - to jsou vybrané změny na satelitech. Rubrika se zaměřuje na volné (nekódované) vysílání v Ku-pásmu v digitálním formátu. Využíváme informační zdroje satelitních provozovatelů, TV/R společností a agentur, Flysat, Sat-Digest a vlastní zprávy. Nejsou-li uvedeny u digit. programu parametry (SR a FEC), jsou standardní (SR 27500 symb/s, FEC 3/4, DVB-S/QPSK, MPEG-2). Změny na satelitech ve světě kódované TV se věnuje stránka NOVINKY+Zobrazit archív
31/3: Eutelsat 9B (9E): Telesirio
Na kmit. 12380/V (SR 31400, FEC 2/3, DVB-S2/16APSK, multistream, stream 24) odstartoval program TELESIRIO
31/3: Astra 2G (28,2E): Imam Hussein 3
Na kmit. 11538/V (SR 22000, FEC 5/6) bylo spuštěno vysílání stanice IMAM HUSSEIN 3
31/3: Astra 2G (28,2E): Siraj TV
Na freq. 11479/V (SR 22000, FEC 5/6) byl původní program Venus TV nahrazen stanicí SIRAJ TV
31/3: ABS 2A (74,7E): Nadezhda
Na freq. 11531/V skončil program NADEZHDA
31/3: ABS 2A (74,7E): Usadba
Na freq. 11531/V (SR 22000, FEC 3/4, DVB-S2/8PSK) odstartoval program Usadba
30/3: Eutelsat Hot Bird (13E): Lalish TV
Na kmit. 11296/H skončil program LALISH TV
30/3: ABS 2A (74,7E): Kinoman
Na freq. 11605/V (SR 43200, FEC 7/8) obnovil vysílání program Kinoman
30/3: ABS 2A (74,7E): Big Asia
Na freq. 11559/V (SR 22000, FEC 3/4, DVB-S2/8PSK) obnovila vysílání stanice BIG ASIA
29/3: Eutelsat 9B (9E): Rassegna 10, Telemolise HD, Telemolise Due, TV Sei HD
Na kmit. 12380/V (SR 31400, FEC 2/3, DVB-S2/16APSK, multistream, stream 24) bylo spuštěno vysílání programů RASSEGNA 10, TELEMOLISE HD, TELEMOLISE DUE, TV SEI HD
29/3: Eutelsat 9B (9E): Antenna 10
Na freq. 12380/V (SR 31400, FEC 2/3, DVB-S2/16APSK, multistream, stream 24) odstartovala stanice ANTENNA 10
28/3: ABS 2A (74,7E): Illuzion+, Ohota i rybalka, Russkij Illuzion, Unikum
Na freq. 11531/V (SR 22000, FEC 3/4, DVB-S2/8PSK) bylo spuštěno vysílání programů ILLUZION+, OHOTA I RYBALKA, RUSSKIJ ILLUZION, UNIKUM
28/3: Eutelsat 36B (36E): RADA eng, RADA rus, Ukraine 24 HD
Na kmit. 11212/H (SR 14400, FEC 3/5, DVB-S2/8PSK) odstartovaly kanály RADA ENG, RADA RUS, UKRAINE 24 HD
28/3: Amos 7 (4W): 1 Podilskyj
Na freq. 12340/V (SR 17900, FEC 3/4, DVB-S2/8PSK) odstartoval program 1 PODILSKYJ
28/3: Eutelsat 16A (16E): Gold TV Slovenija
Na freq. 11637/H skončil zábavní kanál Gold TV Slovenija
28/3: Eutelsat 9B (9E): Rete 8, Rete 8 Sport
Na freq. 12380/V (SR 31400, FEC 2/3, DVB-S2/16APSK, multistream, stream 24) odstartovaly programy RETE 8, RETE 8 SPORT
28/3: Eutelsat 9B (9E): Radio Parsifal TV, Telemax, TLT Molise1
Na kmit. 12380/V (SR 31400, FEC 2/3, DVB-S2/16APSK, multistream, stream 24) bylo spuštěno vysílání FTA programů RADIO PARSIFAL TV, TELEMAX, TLT MOLISE1
28/3: Eutelsat 9B (9E): InfoMediaNews, Super J
Na freq. 12380/V (SR 31400, FEC 2/3, DVB-S2/16APSK, multistream, stream 24) začaly vysílat stanice Na freq. 12380/V (SR 31400, FEC 2/3, DVB-S2/16APSK, multistream, stream 24)
25/3: Eutelsat Hot Bird (13E): Espreso TV
Na freq. 10930/H (SR 30000, FEC 2/3, DVB-S2/8PSK) odstartovala stanice ESPRESO TV
24/3: Amos 7 (4W): TV-4 Ternopil
Na freq. 12340/H (SR 17900, FEC 3/4, DVB-S2/8PSK) odstartoval program TV-4 TERNOPIL
24/3: ABS 2A (74,7E): JWL, TDK
Na freq. 12653/V (SR 35007, FEC 2/3, DVB-S2/8PSK) odstartovaly FTA programy JWL, TDK
24/3: Türksat 3A (42E): TV A
Na freq. 12265/V (SR 27500, FEC 5/6, DVB-S2/8PSK) se objevil test stanice TV A
24/3: Eutelsat Hot Bird (13E): Amazing Facts
Na freq. 11470/V (SR 27500, FEC 3/4, DVB-S2/8PSK) odstartoval program AMAZING FACTS
24/3: Eutelsat 9B (9E): FM TV HD
Na freq. 12380/V (SR 31400, FEC 2/3, DVB-S2/16APSK, multistream, stream 23) začala vysílat stanice FM TV HD
23/3: TurkmenAlem52E (52,0E): IranProud
Na freq. 11221/V (SR 27500, FEC 2/3) zahájil vysílání kanál IranProud
23/3: Amos 7 (4W): Antenna Cherkasy, ATR, Dnipro TV
Na freq. 12340/H (SR 17900, FEC 3/4, DVB-S2/8PSK) odstartovaly programy ANTENNA CHERKASY, ATR, DNIPRO TV
23/3: Amos 3 (4W): Pershyj Dilovyj
Na freq. 11139/H (SR 30000, FEC 3/4) opět vysílá stanice PERSHYJ DILOVYJ
22/3: Türksat 3A (42E): Habitat HD
Na freq. 11853/H (SR 25000, FEC 3/4, DVB-S2/8PSK) byl program HABITAT HD zakódován systémem Irdeto
22/3: Eutelsat 36B (36E): Rustavi 2, Comedy Arkhi, Marao TV
Na freq. 11230/H skončily programy RUSTAVI 2, COMEDY ARKHI, MARAO TV
22/3: Eutelsat 36B (36E): Alt-info
Na freq. 11230/H (SR 15000, FEC 3/5, DVB-S2/8PSK) odstartoval program ALT-INFO
22/3: Eutelsat 9B (9E): Laqtv
Na freq. 12380/V (SR 31400, FEC 2/3, DVB-S2/16APSK, multistream, stream 24) začal vysílat program Laqtv
22/3: Thor 5 (0,8W): Gospel Channel Europe
Na kmit. 11357/H (SR 24500, FEC 7/8, DVB-S/QPSK) opět vysílá stanice GOSPEL CHANNEL EUROPE
21/3: Astra 2G (28,2E): W
Na freq. 11082/H (SR 22000, FEC 5/6) přešla stanice W na FTA vysílání
21/3: Amos 7 (4W): 7 kanal Odessa, MTM Zaporizjhzhia, Rivne 1, TV7+ Ukraine, Vidikon
Na freq. 12340/H (SR 17900, FEC 3/4, DVB-S2/8PSK) začaly vysílat programy 7 KANAL ODESSA, MTM ZAPORIZJHZHIA, RIVNE 1, TV7+ UKRAINE, VIDIKON
21/3: TurkmenAlem52E (52,0E): Movie Box
Na freq. 10845/V byla vypnuta stanice Movie Box
21/3: Thor 6 (0,8W): SBN International
Na freq. 10872/H (SR 25000, FEC 3/4, DVB-S2/8PSK) odstartoval program SBN INTERNATIONAL
18/3: Eutelsat 7B (7E): TMTV HD
Na kmit. 11324/V (SR 29700, FEC 2/3, DVB-S2/8PSK) odstartoval program TMTV HD
18/3: Eutelsat 7B (7E): Persiana TV HD
Na freq. 11324/V skončila stanice Persiana TV HD
18/3: Amos 7 (4W): ATR HD, ATR (SD)
Na freq. 12340/H byly opět vypnuty programy ATR HD, ATR (SD)
17/3: Amos 7 (4W): Boutique TV, Malyatko TV
Na kmit. 12340/H skončily programy BOUTIQUE TV, MALYATKO TV
17/3: Azerspace 1 (46E): GT (The Georgian Times)
Na kmit. 11095/H skončil program GT (THE GEORGIAN TIMES)
17/3: TurkmenAlem52E (52,0E): Drama TV, My Movie
Na freq. 10804/H (SR 27500, FEC 2/3) odstartovaly programy Drama TV, My Movie
17/3: TurkmenAlem52E (52,0E): ANT TV
Na freq. 10804/H skončila stanice ANT TV
17/3: Badr 4 (26E): TAseti Drama
Na kmit. 12034/H skončila stanice TASETI DRAMA
17/3: Eutelsat Hot Bird (13E): Byoblu
Na kmit. 10930/H (SR 30000, FEC 2/3, DVB-S2/8PSK) odstartoval program BYOBLU
16/3: Badr 4 (26E): Al Hilal TV
Na kmit. 12034/H (SR 27500, FEC 5/6) zahájila testy stanice Al Hilal TV
16/3: Astra 5B (31,5E): 8 kanal International
Na freq. 12070/H byla vypnuta stanice 8 KANAL INTERNATIONAL
16/3: Eutelsat 9B (9E): Fano TV HD
Na freq. 12380/V (SR 31400, FEC 2/3, DVB-S2/16APSK, multistream, stream 23) odstartoval program Fano TV HD.
16/3: Astra 4A (4,8E): 8 Kanal International
Na freq. 12380/H skončil program 8 KANAL INTERNATIONAL
16/3: TurkmenAlem52E (52,0E): Movie 24
Na kmit. 10804/H (SR 27500, FEC 2/3) odstartoval program MOVIE 24
15/3: Eutelsat 9B (9E): VeraTV HD
Na freq. 12380/V (SR 31400, FEC 3/4, DVB-S2/16APSK, multistream, stream 23) odstartoval program VERATV HD
14/3: Eutelsat 9B (9E): Info 2000, TV Centro Marche HD, TVRS, Rosini TV HD, 7Gold Marche
Na freq. 12380/V (SR 31400, FEC 3/4, DVB-S2/16APSK, multistream, stream 23) odstartovaly programy INFO 2000, TV CENTRO MARCHE HD, TVRS, ROSINI TV HD, 7GOLD MARCHE
14/3: Eutelsat 9B (9E): Canale Italia, E'TV Marche
Na freq. 12380/V (SR 31400, FEC 3/4, DVB-S2/16APSK, multistream, stream 23) odstartovaly programy CANALE ITALIA, E'TV MARCHE
14/3: BulgariaSat 1 (1,9E): Pervyj kanal Europa
V paketu Neosat bylo na kmit. 12456/H odpojen FTA program PERVYJ KANAL EUROPA
14/3: Astra 2G (28,2E): Craft Extra
Na freq. 11582/H skončil program CRAFT EXTRA
11/3: BulgariaSat 1 (1,9E): Ukraina 24
Z freq. 11919/H na 12303/H (SR 30000, FEC 3/4, DVB-S2/QPSK) se přesunuly testy stanice UKRAINA 24
10/3: Astra 4A (4,8E): CNN International Europe
V paketu Viasat Ukraine na kmit. 12207/V (SR 30000, FEC 2/3, DVB-S2/8PSK) odstartovala stanice CNN International Europe. Vysílala/vysílá FTA
10/3: Eutelsat Hot Bird (13E): All In Channel
Na freq. 11179/H skončil program ALL IN CHANNEL
9/3: Express AM8 (14W): Rossija 24, RTR Planeta Evropa
Na kmit. 11109/H (SR 4390, FEC 2/3, DVB-S2/8PSK) začaly vysílat programy ROSSIJA 24, RTR PLANETA EVROPA
9/3: Express AM8 (14W): Karusel International, Pobeda International HD
Na kmit. 11023/H (SR 4855, FEC 2/3, DVB-S2/8PSK) odstartovaly programy KARUSEL INTERNATIONAL, POBEDA INTERNATIONAL HD
8/3: Eutelsat Hot Bird (13E): RADA Eng, RADA Rus
Na freq. 10853/H (SR 29900, FEC 3/5, DVB-S2/8PSK) zahájily distribuci programy RADA ENG, RADA RUS
8/3: Amos 3 (4W): RADA Eng, RADA Rus
Na kmit. 11139/H (SR 30000, FEC 3/4) začaly vysílat programy RADA ENG, RADA RUS
8/3: BulgariaSat 1 (1,9E): Ukraina 24
Na kmit. 12380/H (SR 30000, FEC 2/3, DVB-S2/8PSK) přešla stanice UKRAINA 24 na FTA vysílání
7/3: Eutelsat Hot Bird (13E): 1+1 International, Rada
Na freq. 10930/H (SR 30000, FEC 2/3, DVB-S2/8PSK) začaly vysílat ukrajinské FTA programy 1+1 INTERNATIONAL, RADA
7/3: Amos 7 (4W): UA: Zakarpattya
Na freq. 12362/H (SR 3333, FEC 3/4) odstartoval program UA: ZAKARPATTYA
7/3: Amos 7 (4W): Galychyna HD, Pershiy Zaxidniy HD, Rada Ukrainian Parliament Channel HD
Na freq. 12369/H (SR 8333, FEC 3/4) odstartovaly programy GALYCHYNA HD, PERSHIY ZAXIDNIY HD, RADA UKRAINIAN PARLIAMENT CHANNEL HD
4/3: Astra 4A (4,8E): TVGE Internacional
Na freq. 12380/H (SR 27500, FEC 3/4) obnovila vysílání stanice TVGE Internacional
4/3: Astra 4A (4,8E): Espreso TV, Novy kanal, STB
Na kmit. 12130/V (SR 27500, FEC 3/4) odstartovaly programy ESPRESO TV, NOVY KANAL, STB
4/3: Eutelsat 9B (9E): AMC Ukraine
Na kmit. 11823/H (SR 27500, FEC 3/4) byl program AMC UKRAINE zakódován systémem Viaccess
4/3: Eutelsat Hot Bird (13E): Current Time HD
Na kmit. 11747/V (SR 30000, FEC 3/4, DVB-S2/8PSK) odstartoval program CURRENT TIME HD
4/3: Eutelsat Hot Bird (13E): TV5 Monde Europe
Na freq. 11727/V (SR 29900, FEC 3/4, DVB-S2/8PSK) začala vysílat stanice TV5 MONDE EUROPE
4/3: BulgariaSat 1 (1,9E): Ukraina 24
Na testovací pozici na kmit. 11919/H (SR 30000, FEC 3/4, DVB-S2/QPSK) začala vysílat stanice UKRAINA 24. Obsah testovací pozice se může změnit.
3/3: Eutelsat 5 West B (5W): RT France HD
Na freq. 11679/V skončila stanice RT FRANCE HD
3/3: Eutelsat Hot Bird (13E): Bravo TV
Na freq. 11137/H (SR 27500, FEC 3/4) začala vysílat stanice Bravo TV
3/3: Astra 4A (4,8E): TVGE Internacional
Na freq. 12380/H skončil program TVGE INTERNACIONAL
2/3: ABS 2A (74,7E): UDAR HD int.
Na kmit. 11040/H (SR 35000, FEC 3/4, DVB-S2/8PSK) byl program UDAR HD INT. zakódován systémem Irdeto
2/3: Astra 4A (4,8E): UA:Pershyi
Na freq. 12130/V (SR 27500, FEC 3/4) začala vysílat stanice UA:PERSHYI
2/3: Thor 6 (0,8W): RTVS 24
Na kmit. 12284/H (SR 30000, FEC 3/4, DVB-S2/8PSK) přešla stanice RTVS 24 na FTA vysílání
2/3: Astra 1 (19,2E): Al Jazeera Channel
Na freq. 11509/V skončila stanice AL JAZEERA CHANNEL
1/3: ABS 2A (74,7E): Vmeste RF
Na freq. 10985/H (SR 35007, FEC 3/4, DVB-S2/8PSK) odstartoval program Vmeste RF
1/3: ABS 2A (74,7E): Telekanal 2x2 (0h), Subbota! (0h), TNT4 (0h)
Na freq. 11531/V skončily programy TELEKANAL 2X2 (0H), SUBBOTA! (0H), TNT4 (0H)
1/3: Jamal 402 (55E): 24 Krim (Crimea 24), 1 Krim (Pervyj Crimea)
Na freq. 12522/V skončily programy 24 KRIM (CRIMEA 24), 1 KRIM (PERVYJ CRIMEA)
1/3: Türksat 3A (42E): Gazintep Olay TV
Na freq. 12265/V skončil program Gazintep Olay TV
1/3: Türksat 4A (42E): UçanKuş HD
Na freq. 12084/H skončil program UçanKuş HD
1/3: Express AM6 (53E): RT Arabic HD
Na kmit. 12594/V (SR 27500, FEC 2/3) odstartovala stanice RT ARABIC HD
1/3: Express AM6 (53E): Quiz TV HD, Quiz TV 2 HD
Na freq. 12594/V skončily programy Quiz TV HD, Quiz TV 2 HD
1/3: Eutelsat Hot Bird (13E): Abu Dhabi TV HD
Na freq. 12558/V skončila stanice ABU DHABI TV HD
1/3: Eutelsat Hot Bird (13E): Arirang World
Na freq. 12149/V skončil program ARIRANG WORLD
1/3: Eutelsat Hot Bird (13E): Napoli International HD
Na kmit. 11662/V skončila stanice NAPOLI INTERNATIONAL HD
1/3: Astra 4A (4,8E): Belsat TV
Na freq. 12380/H (SR 27500, FEC 3/4) odstartoval program BELSAT TV
1/3: Astra 4A (4,8E): Ukraine 24 International
Na kmit. 11938/V (SR 27500, FEC 5/6, DVB-S2/8PSK) začala vysílat stanice UKRAINE 24 INTERNATIONAL
1/3: Amos 3 (4W): Ose TV
Na kmit. 11139/H (SR 30000, FEC 3/4) odstartovala stanice OSE TV
1/3: Eutelsat 9B (9E): AMC Ukraine
Na kmit. 11823/H (SR 27500, FEC 3/4) začala vysílat stanice AMC UKRAINE