Novinky MTS TV: Start A2, TV XXI a Moskva 24
| redakce | tiskDo nabídky ruské satelitní placené televize MTS TV byly zařazeny tři nové programy - A2, TV XXI a Moskva 24. Zároveň byl z nabídky operátora vyřazen program Moskva Doverie a také došlo k přesunu dvou programů na jinou frekvenci.
A2 se zaměřuje na zahraniční a ruské seriály - melodramata, komedie, historická dramata. Celovečerní filmy vysílá o víkendech. A2 je jedním z programů televizní skupiny AMEDIA TV. Vedle A2 tuto skupinu tvoří programy A1, AMEDIA Hit a AMEDIA Premium.
TV XXI vysílá filmy evropské produkce - především italské, francouzské ruské a také nejlepší filmy z Hollywoodu. Stanice vysílá jak nové filmy, tak i starší tituly.
Moskva 24 je městský 24 hodinový zpravodajský a informační kanál. Každou hodinu přináší nové zprávy, informace o dopravní situaci a počasí vysílá každých 15 minut.
A2, TV XXI a Moskva 24 jsou součástí hlavního balíčku Bazovyj.
Vedle programových novinek došlo k ukončení distribuce programu Moskva Doverie a také k přesunu programů Mir +7h a Pjatnica +7h na jiné frekvence (z 11,920 a 11,800 GHz).
technické parametry - A2, TV XXI, Moskva 24:
• ABS 2A (74,7°E), freq. 11,920 GHz, pol. V, SR 45000, FEC 2/3, DVB-S2/8PSK, CA Irdeto a Verimatrix
nové technické parametry - Mir +7h, Pjatnica +7h:
• ABS 2A (74,7°E), freq. 11,800 GHz, pol. V, SR 45000, FEC 2/3, DVB-S2/8PSK, CA Irdeto a Verimatrix