TereBox T2

Skylink a CS Link pokračují ve vypínání CryptoWorks

| Tisk

logo Vlastník česko-slovenských satelitních platforem Skylink a CS Link , lucemburský operátor M7 Group, ohlásil další redukci starých systémů podmíněného přístupu CryptoWorks.

Stále méně programů je dostupných na nejstarších kartách CS Link a Skylink typu CryptoWorks. Bez starého kódování CryptoWorks pro karty CS Link (CAID 0D0F) jsou programy Prima LOVE, Prima ZOOM, TV Fanda, TV Smíchov a TELKA.

Dnes společnost provedla další plánované omezení počtu programů na systémech CryptoWorks. Redukce systému CryptoWorks je posledním krokem před konečným vypnutím těchto systémů, které budou vypnuty k 30.6.2014. Po tomto datu budou v provozu jen Irdeto a ICE karty Skylink a také Irdeto karty CS Link.

Jako poslední v nabídce zůstávají ještě následující televizní programy se starým kódováním CryptoWorks:

logo * ČT1 (včetně regionálních mutací pro Severní a Jižní Moravu - ČT1 SM a ČT2 JM)
* ČT2
* ČT sport
* Nova
* Nova Cinema
* Prima
* Prima COOL
* TV Barrandov
* STV Jednotka


* STV Dvojka
* Markíza
* TV JOJ
* JOJ Plus

Karty Skylink Výměna s možností registrace do 31.8.2014

"Vypínání se týká již méně než 1% zákazníků Skylinku a CS Linku, kteří přes opakovaná doporučení dosud nevyměnili svoji dekódovací kartu. Výměna starých dekódovacích karet je stále možná u některých prodejců satelitní techniky nebo prostřednictvím Zákaznického servisu Skylink," uvádí k vypínání systémů podmíněného přístupu CryptoWorks společnost M7 Group. "Nové karty jsou v prodeji pod obchodním názvem Výměna M7 s doporučenou maloobchodní cenou 349 Kč. Jejich registrace bude možná do konce srpna 2014," upozorňuje M7 Group.

"Dekódovací karty CryptoWorks poznáte podle čtrnáctimístného sériového čísla, které je umístěno na kartě pod čárovým kódem. Nové karty Irdeto mají toto číslo jedenáctimístné," dodala firma.

redakce

Vybrané články