Quantcast

Kino Barrandov bude na Skylinku, v DVB-T, UPC, O2TV

| Tisk

logo Kino Barrandov, nový filmový kanál TV Barrandov, bude dostupný divákům satelitní platformy Skylink, v DVB-T multiplexu 3 (CDG), v kabelové síti UPC a také v IPTV platformě O2TV. Uvedla dnes společnost Barrandov Televizní studio a.s.

Filmový kanál KINO BARRANDOV odstartuje 18. dubna 2015. Hlavním dodavatelem obsahu pro nový kanál bude filmová a distribuční společnost SPI International. Program nové stanice sestává výhradně z filmové a seriálové tvorby evropské i světové produkce.

ČTĚTE TAKÉ:
Kino Barrandov odstartuje 18.4.2015. Program na první dny

V měsíci květnu pak Barrandov Televizní Studio, a.s. zprovozní kombinovaný dokumentární a dětský kanál Barrandov PLUS. „Spuštění těchto dvou nových kanálů je vyústěním intenzivní práce všech složek společnosti. Během pouhých tří měsíců se nám podařilo připravit dokonalé technické zázemí, personálně zabezpečit plynulý chod nových stanic včetně stávající hlavní stanice Televize Barrandov, finálně zajistit bohatou knihovnu titulů a v neposlední řadě sestavit atraktivní programové schéma,“ řekl Jaromír Soukup, majitel a předseda představenstva společností EMPPRESA MEDIA a Barrandov Televizní Studio.

Televizní plátno Kina Barrandov se poprvé rozsvítí strhujícím dramatem Důkaz s Gwyneth Paltrowovou a Anthony Hopkinsem v hlavních rolích. Snímek vychází z Pulitzerovou cenou oceněné knižní předlohy Davida Auburna. „Kino Barrandov otevřeme přesně v 18 hodin, 42 minut a 15 sekund, a ačkoliv se tento čas na první pohled může jevit nahodile, svoji logiku má. A já jsem si jistá, že bystrý divák na naši malou šifru velmi rychle přijde,“ doplnila generální ředitelka Televize Barrandov Ing. Marcela Hrdá.Hned v prvních měsících vysílání nabídne KINO Barrandov snímky s největšími hvězdami světového filmu: Meryl Streepovou, Colinem Firthem, Tomem Hanksem, Georgem Clooney, Gwyneth Paltrowovou, Pirecem Brosnanem, Helen Mirrenovou, Gérardem Depardieu, Whoopy Goldberogovou, Jenifer Anistonovou a mnoha dalšími.


obrázek

▲ Obr č. 1 - Programové schéma KINO BARRANDOV

V Kině Barrandov si přijde na své celá rodina, a to rozhodně nejen díky nepřeberné nabídce rodinných filmů. Potěší milovníky historických filmů, westernů a kriminálek i fanoušky romantických komedií či filmů podle skutečných událostí. V pozdně večerních hodinách nabídne Kino Barrandov také erotiku.

Během tohoto roku hodlá TV Barrandov vedle stanice KINO BARRANDOV a kombinované stanice Barrandov PLUS i hudební televizi Barrandov Muzika.

redakce

Reklama
Vybrané články